Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen szomszéddal mi lenne a...

Ilyen szomszéddal mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Kb 8 hónapja vagyunk itt, a mellettünk lévő ház következő illetőknek volt ez idő alatt kiadva: drogterjesztő, kutyatenyésztő, megszállott tüzelő(kb 1 hete is fűtött, már akkor volt vagy 26 fok)

A kertjük úgy néz ki kb, mint egy szeméttelep, vasak, roncsok, szétdőlt bódék.


Na most ez engem mind nem érdekel, még az sem zavart, hogy a tüzelő albérlő füstje kb beterítette az egész házunkat, kertünket, amikor gumikat égetett. Nem érdekelt. Nem is nagyon voltam itthon.


Erre most visszaköltözik a ház tulaja, és átszólt emelt hangnemben, hogy vágjam ki a fáimat, ami átlóg az ő kertjébe.....


Kissé morcos lettem, annyit mondtam csak, azért néz ki szépen viszonylag a mi házunk, kertünk, mert tele van fákkal, virágokkal, csiripelnek rajtuk a madarak.

Mintegy célzásként, hogy az ő házuk/kertjük milyen.


Mintha azt akarnák, a mi házunk, kertünk is olyan legyen.

Fával tüzelnek, gondolom ezért nincs egy darab fa se a kertjükben.

Igen, kisebbség.



2018. máj. 6. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus , alja és nyomoronc mint a többsége . Erre büszkék is . Annyit tehetsz hogy te vágd le az átlógó ágakat mert azok lecsonkíthatják kerítésed rombolásával vagy tetűbb példány átlocsol a tövére kátrányt stb vagy mikor nem vagy ott kivágják kidöntik fát és elbugázzák .
2018. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Semmit nem tehetsz. Vágd le a faágakat...Belemehetsz egy végeláthatatlan harcba amit ők rutinból megnyernek és még élveznek is. Hatóság meg őket védi.
2018. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Inkább meghirdetem a házat, ennyi idő elég volt itt.

Az ilyen tirpákfalvi albérletes szomszédoktól az Isten mentsen meg mindenkit.

2018. máj. 7. 01:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Részvétem, jobb is tovább állni.
2018. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, kisebbség.

A drogterjesztő, vasroncs, szemét, gumiégetés szavakból egyből tudtam természetesen, hogy cigányokról van szó. Élősködő, borzalmas népség.

2020. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!