Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, vagyis mi lenne a "helyes" megoldás?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejével. Szóval 22 éves vagyok és reggelente mindig vonattal jártam / járok suliba... Egy kisebb városban lakok, így alapból, szinte mindenkit ismerek, max csak látásból, aztán 2 lánnyal jóban is lettem (19 év körüliek), így többnyire együtt mentünk jöttünk a vonattal, ha úgy volt. Aztán néha mindig jött velük egy srác is, aki jóval fiatalabb tőlük, de valahogy sosem beszélgettem vele, max néha a lányok miatt váltottunk pár szót. Most viszont ismerősök lettünk facebookon, és beszélgetünk is, olyan 2 napja, elég sokat, mert sokszor ír, és őszintén nincs okom nem visszaírni neki, mert normális, kedves srác... Na viszont közben néha azt veszem észre, hogy tesz ilyen burkolt megjegyzéseket, hogy tetszem neki és kezd kínos lenni a dolog, mert, mint kiderült a srác 17 éves. :D És nyílván nekem semmi ilyesmi szándékom nincs, csak alapból elbeszélgetek vele, ha már egy helyen lakunk, meg néha vonatozunk. És nem akarok ebből kellemetlenséget senkinek sem, de már nem tudom mi lenne a jó megoldás, elvégre miért ne beszélgethetnék egy 5 évvel fiatalabb sráccal.. Csak félek, hogy a végén beleélné magát valami olyasmibe, ami nincs is, meg magamat sem akarom rossz színben feltűntetni, mert lehet az emberek is mást néznének ki ebből a dologból, ha pl akárhova elmennénk ketten.


Tudom kicsit zavaros, még magam sem értem az egészet, csak nem tudom, mit kellene tennem.. Barátként, ha lehet ilyet mondani szívesen tekintenék rá, de semmi több. Csak nem tudom, hogy ezt hogyan kellene közölni vele.


Ja és igen a végére még, hogy a volt barátnője abba a suliba jár, ahová én, csak ugye ő nyilván szakközép, és ettől is nagyon tartok, hogy a végén még ebből is valami gubanc lesz.



2017. aug. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, te is lány vagy.


A legokosabb, ha tisztázod, hogy párkapcsolatot nem akarsz semmi esetre sem. Most esetleg rosszul esik neki valamennyire, de jobb, mint késöbb, amikorra beleélte magát egy irreális gondolatba.

2017. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyes megoldás, ha egyértelműen közlöd vele valamelyik célzása után, amit itt leírtál. Hogy csak barátság, semmi más.
2017. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oo tényleg, azt kihagytam, igen lány vagyok! :D
2017. aug. 15. 11:49
 4/5 bakalaka19 ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen mondd meg neki hogy nem lehet köztetek semmi.

Így kevésbé fog fájni neki.

2017. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi itt a probléma ? Te nem szereted a srácot mint férfit, csak barátságot tudsz elképzelni. Akkor ezt így mond meg neki, ha megérti akkor lesz egy jó barátod, ha nem akkor majd lesz másik.
2021. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!