Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az osztrákok miért utálják a...

Az osztrákok miért utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal és mikor először beszéltünk és utána neten, nem jött rá, hogy magyar vagyok. Majd nem értettem valamit és elárultam személyesen, hogy hát magyar vagyok.

Utána olyan flegma lett, meg lekezelő, hogy szar a németem, meg minden. Érdekes addig nem volt baj, olyannyira, hogy fel se tűnt neki, higy esetleg külföldi lennék. Az egyik nagyszülőm német, de leginkább az iskolában tanultam. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. Pedig egy tüneményes srácnak tűnt, orvos volt.


Nincs üldözési mániám, de nagyon lekezelőek, ha vásárolni mész át, akkor is. Mióta itt dolgozom, még inkább és főleg az idősebbek.


2018. máj. 23. 02:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Közvetlenül '89 után kik voltak azok, akik végiglopták a szállodákat, vendéglátóhelyeket odakint, mert szó szerint meghülyültek a nagy szabadság szagától, meg majdnem a hajukat tépve futva mentek át a határon a kis trabantot meg a zsigát hátrahagyva? Sajnos mi voltunk azok, igen, mi. Úgyhogy szerintem valahol ezt meg lehet érteni. És ez nem magyarellenesség, egyszerűen a mi drága népünknek akkor elment a józan esze. Leginkább innen ered a történet.
2018. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezer éve vagyok kapcsolatban osztrákokkal és kb ennyi ideje járunk ki hozzájuk. Soha senki nem nézett ránk ferde szemmel, soha senki nem volt bunkó. Magyar rendszámmal is beengednek ha indexelek, ha eltévedek és segítséget kérek, útbaigazítanak. Amikor megkérdezik, hogy honnan jöttünk és elmondjuk, akkor lelkesen és mosolyogva sorolják a nevezetességeinket és a kajákat amiket nálunk ettek. Soha nem találkoztam olyannal aki utálta volna a magyarokat. De Szlovákiában sem pl...
2018. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hány olyan, elsőre normálisnak tűnő nagymagyar is csak akkor durcan be, ha kiderül hogy hiába szinte anyanyelved a magyar, más állampolgárság van a személyidben... Ez nem állampolgárságfüggő, barmok mindenütt vannak, max. jól titkolják elsőre...
2018. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"De olyan is volt, hogy kis osztrák faluban keresztülmentünk a barátnőmmel, és füttyögtek utána, kb az a magyar vidéki színvonal, vagy még annál is lejjebb."

Melyik faluban?

2019. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#12 Mintha csak én írtam volna. A szlovákokat is szidják jobbról-balról, hogy így meg úgy vernek minket meg minden, de én sem láttam ennek a legkisebb jelét sem.
2019. dec. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez nem amiatt volt mert magyar vagy. Egy bármilyen kelet-európai lánnyal is ugyanígy bánt volna. Ha meg nem vette észre hogy külföldi vagy (amit nehezen hiszek el, mivel csak van akcentusod) akkor meg alapból a külföldieket nem bírja.
2019. dec. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!