Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg hátrányt jelent az...

Tényleg hátrányt jelent az önéletrajzban, ha valaki Budapesten lakik a Hős utcán?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam.

2018. jún. 2. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát ... azok az emberek akik ott élnek nem jelentkeznek olyan állásra ahol bárkit is érdekelne.


Gyárimunkás? Mcdonalds? Boltieladó? stb..

2018. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 nemaRendőrség ***** válasza:
77%

Nektek benne van az önéletrajzotokban hogy melyik utcán laktok?

Minek?

2018. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sétálj egyet a Hős utcában és döntsd el magad.
2018. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ne haragudj, félre értelmeztem a kérdést
2018. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Összességében azt mondanám, hogy hátrány, ha az adott illető átverekszi magát az önéletrajz írásán és van megfelelő végzettségge a betöltendő álláshoz. Viszont olyan híres utca, hogy biztosan hátránnyal indul. Most komolyan ki az aki inkább felvesz egy ismeretlen múltú embert egy drogtanyáról egy ismeretlen múltú , ámde rendezett környezetben élő ember helyett? A munkáltatónak èrdeke az, hogy a munkavállalóra lehessen számítani, ne keveredjen bele semmibe, ne szúrják le ha este kimegy valahová. Ebből kiindulva igen, hátrányban van :)
2018. jún. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Minek kéne lakcím az önéletrajzba?
2018. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A közelében lakom.



A 1011 Bp (10. kerület) Hős utca 15 a vagy b biztosan hátrány. :(

A 8. kerületi része nem.


A 10. kerület része hatalmas putri és már az ritka, aki normális lakó, nem önkényes lakásfoglaló.

2018. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!