Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Budapesten melyik kerületek a legelőkelőbbek?

Ahol legdrágábbak a lakások, házak stb, amolyan "luxusnegyed" vagy "luxuskerület".

Keress kérdéseket hasonló témákban: Nyócker, kerület, luxus, Pest, Buda, Budapest

2018. ápr. 4. 10:40  Privát üzenet  

A válaszok
I., V., XII.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. ápr. 4. 11:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én zöldet adtam az 1-esnek, de aki lepontozta, tehát nem ért vele egyet, megírni, hogy szerinte mi a válasz akkor a kérdésemre? Köszönöm.

# 2/3Időpont 2018. ápr. 4. 18:26 Privát üzenet
Köszi, Kérdező! :) Mondjuk most azért is érdekel engem, mi a válaszommal a gond. A II. ki lett felejtve, az?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. ápr. 4. 19:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten az Andrássy úton ingyenes a parkolás?
Budapesten van egy labirintus nevű hely, ez a budavári labirinrusra vonatkozik, vagy van belőle másik? Mintha azt hallottam volna, hogy van másik, tenyleg igaz?
Budapesten egy napos kirandulas alatt ezeket a helyszineket vegig lehet jarni? Esetleg javaslat, hogy ezeken kivul mit nezzunk meg?
Budapesten miket érdemes megnézni?
Ingyenes a metró Budapesten?
Kertes / nyitott éttermek vagy rendezvényhelyek Budapesten?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!