Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek a 2007 júliusi...

Szerintetek a 2007 júliusi vagy a 2017 augusztus eleji hírhedt hőhullám volt a rosszabb? Ki melyiket hogyan élte meg, melyik volt szörnyűbb?

Figyelt kérdés
Olvastam az Időkep.hu-n,hogy ez a kettő volt az elmúlt 50 év legerősebb hőhulláma,bár nekem 2003 is vészesnek tűnt.

2018. júl. 24. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7

Szerte Európában. Többszáz halálos áldozat, évszázados magyar hőségrekord. Tavaly július vége, augusztus eleje.

2018. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Nem csoda, hogy nem emlékszik, mert nem volt ilyen.

Ezzel szemben a valóság:

2015:

[link]

Egyébként a 2012-es nyár volt a legmelegebb:

[link]

2018. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2007-esre nem emlékszem, mivel 9 éves voltam, bár apum akkor beszerzett egy mobil klímát néhány napra. De a 2017-es brutális volt, június, július, augusztus végig meleg volt. Ráadásul első munkahelyemen, egy étteremben dolgoztam akkor. Nem volt kellemes, szezon végén egyszer rosszul is lettem, fiatalon. 2015-ös nyár is brutál volt. Azon meg végképp röhögök, ha valaki a mostani nyarat tartja brutálisnak. 21/F
2019. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!