Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak? 25 F

Gabinagy kérdése:

Mit csináljak? 25 F

Figyelt kérdés

2 napja költöztem albérletbe. Roma srác vagyok. A mai nap egy idős úr és hölgy nekem támadt, hogy én mit keresek itt. Nem itt lakom. Elmondtam nekik, hogy de igen két napja itt lakom, érvényes lakásbérleti szerződésem van. Azt mondta, hogy azonnal megkeresi a házmestert, mert neki tudni kell erről és jóba vannak. Egyébként már találkoztam a házmesterrel (napközben) illetve mikor megtekintettem a lakást. Na végül is a házmester nem volt otthon. Kérdezte a nevem az idős úr. Mondtam, hogy semmi köze hozzá. Erre ő azt mondta, hogy hívja a rendőrséget. Mondtam neki, egész nyugodtan együtt várjuk meg. Aztán hebegett, habogott, közben próbáltam elmondani neki, amihez egyébként semmmi köze. Végül ott hagytam.

Nem szeretnék így élni.. Másnak is volt hasonló élménye?



2018. júl. 25. 17:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Rendben.

2018. júl. 25. 19:18
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Az idős házaspárnak köszönj elég hangosan, mert lehet hogy nagyothallók. Ha pár hét múlva sem fogadnák a köszönésed, tekintsd őket levegőnek, mert fajankók. A többi szomszédot köszöntsed, ahogy illik, mutatkozz be, mint új lakó,itt-ott kezdj beszélgetést a felvonóban, de ne vidd túlzásba. Légy büszke arra, hogy diplomád van! Sok sikert!
2018. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!