Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy sikerülhetett másnak,...

Hogy sikerülhetett másnak, hogy faluról elkerülhetett Pestre?

Figyelt kérdés
Nekem semmi nem valósult meg az álmomból...
2018. aug. 1. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Paraszt a nagyvárosban...-.-'
2018. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9# Én csak le írtam a véleményem, úgy látszik te inkább szereted áttverni az embereket.


10# válaszolónak teljesmértékben igaza van.

2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Itt tanultam, aztán elkezdtem álláshirdetésekre jelentkezni. Hazaköltöztem az utolsó félévem előtti nyáron, amikor már azt gondoltam, hogy a diplomamunkámat otthonról is megtudom írni és úgy tűnt, hogy nem lesz lehetőségem maradni.

Aztán egy álláspályázatom sikeres lett és ekkor kezdődött a fekete leves. :) Hetekig csöveztem egyik havernál, aztán a másiknál, majd a harmadiknál. Bőröndből éltem és ezerrel albérletet kerestem. Közben persze próbáltam beilleszkedni a munka világába és a cég életébe.

Nagyon nagyon nem volt egyszerű. Szerencsére egy kis megtakarításom volt, így elindulni azért eltudtam. Legalább ezért nem kellett aggódnom.

Aztán albérletbe mentem, ahonnan hiányzott pár bútordarab. Vettem, hónapról hónapra éltem a fizetésemből és próbáltam visszapótolni a felélt tartalékaimat.

Lett egy lakótársam, így már könnyebb volt, aztán ő elköltözött, a párom lett a lakótársam és amióta megvettük a közös lakásunkat (hitelre persze) azóta mondom azt, hogy talán már sokkal könnyebb.

Én az első 6-8 hónapomat mondanám iszonyat húzósnak mindenféle szempontból. Nem egyszer jutott eszembe, hogy hazamegyek a francba.

2018. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!