Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nappal ovu elött voltunk...

2nappal ovu elött voltunk együtt, és a nyákom átlátszó volt pozitív ovu teszt. Szerintetek sikerűlhetett a baba? Januárban volt egy vetélésem.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Minden ciklusban kb. 25% a teherbe esés esélye, ha jókor történik az aktus.

Az időzítés rendben van nálatok, hogy sikerült-e majd kiderül.

2018. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm
2018. ápr. 1. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi is mindig jókor vagyunk együtt ovulációkor. De sajnos még nem sikerült a baba, fiatalok vagyunk és egészségesek..

Még csak pár hónapja próbálkozunk a kis teson.


Első baba már az első hónapban sikerült.

Második baba, 6 hónap próbálkozás után.

És most kb 3-4 hónapja próbálkozunk a harmadik babán. 😊

2018. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem fűzök hozzá túlsok reményt,deukkolok nektek
2018. ápr. 2. 07:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Mi utoljára két nappal ovu előtt voltunk együtt,és tegnap és ma is pozitívat tedszteltem,úgyhogy van remény!!
2018. ápr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és eddig mindig úgy tudtunk együtt lenni,hogy ovu napján vagy előtte egy nappal,úgy nem sikerült,most előtte egy héttel kezdtünk próbálkozni es egészen ovu előtti 2masodik napig és végre sikerült!!!drukkolok neked is!!ird,hogy mi lett!
2018. ápr. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaj de jó gratulálok nektek,bízom benne én is.mindenképpen megírom.
2018. ápr. 5. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm,remélem én is gratulalhatok neked,mindenképp írd meg,hogy mi lett!!!
2018. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3nap mulva megkell jönnie de csináltam ma tesztet de nagy negatív....nem jött össze :(
2018. ápr. 11. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor kell szerinted tesztelni? Nemvárt napján leghamarabb. Előtte negatív lehet, akkor is ha terhes vagy, mert fiatal a terhesség, nincs elég hcg a vizeletben, amit a teszt kimutathat.
2018. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!