Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítással való zaklatá...

Boss911 kérdése:

Csendháborítással való zaklatás lépcsőházban oktalanul többi lent kotelezokerdojel->?

Figyelt kérdés
Városi panelben élek, 4 éve ugyanott(2/1)(21f+16l). Az elmúlt hetekben költözött alám(1/1) egy kicsivel idősebb házaspár(40-45y). Amikor barátnőm nálam van, akkor mindig feljönnek azzal az indokkal, hogy nem tudnak miattunk aludni, mert dübörgünk. 4 éve semmi gond nem volt, házibulik esetén is csak ritkán kopogtattak fel, talán 2-3-szor az évek alatt, tehát senkinek semmi gondja nem volt. Mindennapos tennivalókat végzünk: a szex az halk, nem ordibálunk, nem bömböltetjük a zenét, tv.t, stb..., az egyetlen problémájuk az az, hogy dörömbölünk a lépteinkkel. Azt azért hozzátenném, hogy figyelünk arra hogyan lépünk, és nem hinném hogy megtilthatnák azt, hogy meddig maradhatok fent éjszaka, vagy épp mikor kapcsolhatom be a mosógépet.

#zaklatás #csendháborítás #borzalmasszomszédok
2018. aug. 2. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ahj.. második fele lemaradt-.-" javítom egy új kérdésbe, ezt meg törlöm ha a másik kész.. elnézést!
2018. aug. 2. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kérdést törölni.
2018. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én vagyok a lent lakó. Tényleg idegesítő, ha minden lépést hallani, ők bizonyára érzékenyebbek, mint az előző szomszédaid. A hangszigetelést pedig mindig ott lehet megoldani, ahonnan a hang jön: nálatok kellene felszedni a burkolatot, és valami hangszigetelővel "alábélelni". Jó befektetés, növeli a lakás értékét is, és a szomszédod sem mászik tőled falra.
2018. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hogy érted ezt, hogy te vagy a lent lakó? tényleg te vagy, vagy te is épp egy ilyen szituba vagy benne, mint "lent lakó"?
2018. aug. 2. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vastag, szőrös szőnyeg, és mamusz. Persze mamuszt hordjon a halál negyven fokban, de télen jó lesz.

Persze azt is el kell fogadni, hogy a panel bizony ezzel jár. Én a szomszédom gyerekének a fogzásánál voltam fültanú, elég paprikás tudtam lenni, ha utána volt pofája felkopogtatni amiatt, hogy leejtettem egy poharat a konyhában...

2018. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

feljelentheted ingyenesen a rendorsegen az alsoszomszedodat zaklatasert. ( Emailben is reagalnak a megkeresesekre. )Mert ez az. Semmi torvenybeutkozot nem csinaltok. Nehogymar beleugasson a szemetlada az eletetekbe.

Nehogymar miatta letegyel szonyeget,amikor azt nehez takaritani.


Az is megoldas lenne,ha egy staffitok lenne,aki sgresszivan morog ,amikor odaer a szomszed a lepcsohazban a lakasajtotok kozeleben.

2018. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Ja. Végül is nehogymá' megpróbálja megoldani a problémát a szomszédjával, akkor nem lehetne min veszekedni. Óriási vagy, kedves utolsó.

Nekem mindenhol szőnyegem van, pedig kertes házban élek már, csak tetszenek. Heti 30 perc: eddig tart belekefélni a szőnyegtisztítót, majd kiporszívózni belőle. Marha nagy nehézség... Pedig én kétközben mindennel leöntöm.

A panelekben, mikor átadták őket, nem véletlenül volt linóleum- és szőnyegpadló mindenhol. Ugyanis szigetel. Addig nem érdekel, amíg nem te vagy az alsó szomszéd, aki mondjuk otthon dolgozik, és megőrül az apró, monoton zajtól.

De pont az ilyen tahó gyökerek miatt, mint te, kedves utolsó, a normális ember "költözik tanyára" (kertes házba), nem azok, akik a hangos életvitelükkel zavarnak másokat.

2018. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7%
Ha ilyenekért jönne fel az alattunk lakó hogy zavarja hogy lépkedünk, akkor pofán röhögném ,hogy meg vagy te hülyülve ,és rávágnám az ajtót. Ha továbbra is folytatja, olyan kettőt belevernék a fejébe, hogy legurulna hazáig a lépcsőn.
2018. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!