Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljunk a szomszédasszo...

Mit csináljunk a szomszédasszonnyal?

Figyelt kérdés

Kb 3 éve egy középkorú pár költözött a szomszédba. Nincs velük túl szoros kapcsolatunk, de jóban vagyunk velük. Vagyis hát eddig jóban voltunk.

A feleségnek ugyanis újabban az a mániája, hogy a húgom és én el akarjuk csábítani a férjét.

Semmi oka nincs hogy ezt feltételezze.

A férje egyébként kb 55 éves, pocakos, kopaszodó karbantartó, akinek tudtommal anyagi problémái is vannak, szóval szerintem nincs túl sok olyan tulajdonsága, ami vonzóvá teheti két fiatal lány szemében.

Nem is viselkedünk kihívóan, bár mindkettőnknek elég előnyös külseje van...

Egyszer elvitt minket reggel iskolába a férj, mert arra volt épp dolga, mi meg egyszer megetettük a kutyájukat, mikor elutaztak.

A férfi sem tett semmi arra utaló megjegyzést, hogy vonzódna hozzánk.

A hölgy félelmének semmi alapja. Először meg csak nevettünk rajta, de mostmár kezd zavaró lenni, próbáljuk őket kerülni.


Én 17 éves lány vagyok, a testvérem pedig 15 lesz pár nap múlva.


2018. aug. 5. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Komoly gond van a fejével!

Menjetek at ketten. Akar a szuleitekkel. Kerdezzetek meg hogy normalis?? Es mondjátok el jó határozottan azt amit le írtál. Hohy ti ilyen fiatalom miért az ő kopaszodó pocakos idősebb férjé érdekelne?? Mikor ott van a sok helyes fiatal pasi. Gondolkozzon el egy kicsit. És azonnal fejezze be a baromságát.! Át kell menni még mondani. Lehet kicsit nyersnek jell lenni. De az hatadosabb

2018. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ignoráljátok a marhaságait. Ne nyissatok neki ajtót, stb.
2018. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!