Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az öreg néniről aki bepanaszolta hivatalos levélben a mentőket mert túl hangosan élesztették újra a szomszédot?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 8. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Mi legyen a véleményem... Ilyen egy tipikus vérnyugger. :D
2018. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem fake levél volt...mármint valaki öreg néniként trollkodott.
2018. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Mivel L. Mártonné bebizonyította, hogy létezik negatív IQ, megajándékoznám egy borítékkal, ami tartalmaz egy Obituary, egy Napalm Death, és egy Cannibal Corpse koncertjegyet mindegyiket szigorúan névre szólóan.
2018. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fake, nálunk a házban egy vénasszony azért szokott károgni, mert ha felmosnak a takarítók akkor csúszik a lépcső, ha meg nincs felmosva akkor azért háborog hogy nincs koszos a lépcső.
2018. aug. 8. 11:40
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát most mi legyen a véleményem egy ilyenre? Ökör.
2018. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Beteg a vénbanya. Az összes ilyen apró dolgokba kötő nyuggert kitenném a tűző napra kapálni. Igen elmenne a kedvük a kötekedéstől.
2018. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt kívánom neki, hogy amikor majd neki lesz szüksége segítségre, egyetlen hang se jöjjön ki a torkán.


Egyébként nem vagyok rosszindulatú, csak az ilyen véglényektől a gyomrom fordul fel. Egy darab faágba több emberség szorul, mint ebbe az organizmusba. Már egy ötévesnek is van annyi erkölcsi érzéke és intelligenciája, hogy az emberéletet fontosabbnak tartsa, mint azt, hogy jaj, fel ne ébresszünk senkit.

2018. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és belökném pogózni... :)
2018. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#4: De ez még azokon is túltesz. Az egy dolog, hogy valakinek minden bajára van, de amikor nem az a kérdés, hogy fel lesz-e mosva, hanem az, hogy meghal-e egy ember, akkor azért illene behúzni a kéziféket.
2018. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem idős nő írta, mi házunkban is vannak igazán gyökér nyugdíjasok és fiatalok is, viszont nem hiszem hogy céltáblát csinált volna magából direkt. Hangulatkeltés.
2018. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!