Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bp 18. ker Havanna ltp. Milyen?

Bp 18. ker Havanna ltp. Milyen?

Figyelt kérdés
Milyenek ott az életkörülmények?
2018. aug. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
20 éve éltem ott 5 évig,előtte meg az édesanyámmékkal 10 évet teljesen normális, jobb mint a XIII-XIV.kerületbeli lakótelepek. Legalábbis akkoriban. Manapság sincs változás mert rendszeresen járunk arra.. Csak kicsit lepukkantabb.
2018. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én ott nőttem fel és szerettem. Rengeteg játszótér(most is fognak egyet felújítani), iskolák, óvodák, bölcsődék vannak, nagy kutyafuttatók, élelmiszer üzletek, pékség stb. Jó a légkör. Ha iskolát kell választani mindenképpen a Vörösmarty Mihály suli a nyerő. :)
2018. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Innen írok, jól vagyunk. :D Én szeretem. Két gyermekünk van, mi szeretjük. Az életkörülmény olyan, amilyet teremtesz magadnak. Ha arra gondolsz hogy csövesek vagy akármi, az egy pontján van a telepnek, küzd is ellene a közösség rendesen. Minden közrl van, 2 suli is itt talaláható a 2015-ös top 20-as listából (Vörösmarty és a Glóriett sportiskola). Minden van a közelben, és összetartóak az emberek. Ez a tapasztalatom. '93 óta élek itt.
2018. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!