Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Havanna lakótelep miért írják...

Havanna lakótelep miért írják egypáran hogy kerülendő hely?

Figyelt kérdés

Szeretnék ott egy lakást vásárolni viszonylag jó árban vannak lakások, és környék sem rossz mivel közel vannak a boltok,posta..stb és annyira nincs pest szélén.


Tudom hogy régen elég rossz híre volt lakótelepnek, de ez mai napig is tart? Azóta minden kamerázva van majdnem minden része, és rendőrség is közel van.

Aki odavalósi vagy környékbeli, vagy már lakott ott, az tudna írni pár sor véleményt?


2018. febr. 19. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2005ben laktam pár utcára tőle, hát nem a főváros legjobb része inkább az egyik legalja. De azóta biztos jobb lett, nem akarlak lebeszélni, de én nem mennék oda vissza lakni.

Most a város másik felében de szintén pesten élek és ég és föld a kettő.

2018. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szomorú ezt olvasni ugyanis jó árban tudok venni ott lakást, gondolom ahová költötték annyival is drágább.
2018. febr. 19. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem napon barnultak nagy népsűrűsége. Nem hiszem, hogy ez sokat változott volna. Zajosak, ordítoznak, isznak, drogoznak, csend soha nincs. Ilyen volt 2006-ban. Hogy most milyen, azt nem tudom, csak albérlők voltunk, de hamar elmenekültünk.
2018. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fél éve szúrtåk torkon a f@$zit a cigibolt előtt. Nem volt cigije...
2018. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, de, volt, csak nem adott belőle.


Az a dohánybolt (meg az előtte lévő utca és a buszmegálló) tényleg olyan, ahol nem szívesen mászkálsz, de eltúlozzák a hírekben, hogy mennyire veszélyes... évek óta itt élek a párommal, a legnagyobb atrocitás, ami ért itt, az volt, hogy beragadtunk a liftbe fél órára.

Kicsit sok az unatkozó ember, nézd meg a facebook csoportjukat, nyilvános. Olyan fontos kérdéseket vitatnak meg benne, hogy miért nem az ideális íven kanyarodott a 136-os busz, vagy, hogy melyik fagyizóban finomabb a fagyi.

2018. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy mi a veszélyes? A Népliget és környéke Fradi meccsek előtt és utána! Nem a Havanna. 28-án leszálltunk a távolsági buszról a pályaudvaron, kész káosz volt az aluljáróban és a környékén is. Vedelték a sört, ordítoztak, petárdát is dobtak. Rendőrség sehol! Félt mindenki a villamos megállójában is.
2018. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha budai lenne, mindjárt jobb lenne a híre!
2018. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!