Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak itt orosházi lakosok?

Vannak itt orosházi lakosok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ismerem olyan jól a városotokat, így szeretném a segítségeteket kérni. Arra lennék kíváncsi, hogy a Zsinór utca milyen környék? Házat szeretnénk ott venni pici gyerekekkel, de az egyik ismerősöm le akar beszélni, szerinte az a rész a cigány lakótelep és csak úgy hemzsegnek arra. Kérlek segítsetek!

2018. szept. 23. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Sima kertesházas rész. Igen, gondolom laknak ott cigányok is. És? Nyugi, nem kereskednek maffiában drogokkal és nem nyírják ki a szomszédaikat se. De ha ennyire nem bírnád elviselni őket, akkor költözz a belvárosba, ott nem "hemzsegnek" annyira. Vagy inkább válassz más települést, épp elég rasszista lakik itt már így is.
2018. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. Nem vagyok rasszista, egy sima kérdést tettem fel, legyél kedves ha nem tudsz érdemleges választ adni rá, akkor csak hagyd figyelmen kívül.
2018. szept. 23. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Abszolút érdemleges választ adtam.

És ha nem vagy rasszista, akkor mért zavarna, ha cigányok laknának a közeledben?

2018. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem tudsz szöveget értelmezni. Azt kérdeztem, hogy milyen a környék. Rasszizmus (legalábbis szerinted) vagy nem, elég kellemetlenül éreznénk magunkat, ha beköltöznénk egy olyan környékre, ahol teszem azt 100 családbòl mi lennénk az egyedüli magyar nemzetiségű család. Hogy miért akkor? Mert egyáltalán nem egy a kultúránk. Gondolom ezt te is belátod. De nyugodtan rassziztázz csak le továbbra is, ha ettől boldogabb lesz az életed.
2018. szept. 23. 18:28
 5/7 anonim válasza:
Szia!Hát...akadnak sajnos.De az igazat megvallva nem nagyon találsz olyan utcát már Orosházán ahol ne lennének.
2018. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Békés megyébe akarsz költözni, ráadásul pici gyerekekkel? Te hülye vagy?
2020. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen. Nem mindenki olyan szerencsétlen, mint te.
2020. febr. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!