Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom semmit nem...

A szomszédom semmit nem csinál! Miből él?

Figyelt kérdés

Társasház. Este hajnal 1-2-ig fenn van, tv-zik, áthallom. De ehhez hozzá jön, hogy már reggel 8:30kor már felkel és az első dolga hogy bekapcsolja azt az átkozott tv-jét és hangosra veszi, de szószerint ordít a tv-je ugyanis még a másik szobából ajtót bezárva is hallom. Ezenkívül egész nap otthon van, max kiugrik a boltba vagy lemegy sétálni. Egyedül él, egy kis nyomi 35-40 éves emberkéről van szó. Vendége sosincs, maximum ha UPC szerelő jön nála. Néha pedig őrjöng, veri a falat, kiabál. És ez megy már 3 éve legalább, amióta ideköltöztem! De lehet hogy már régebb óta "ingyen" él.


Kérdésem az lenne miből élhet ez az emberke? Csak arra tudok gondolni hogy ez egy ÉLÖSKÖDŐ. Az állam vérét szívja biztosan valami segélyen. Engem már idegesít, már várom, hogy elköltözzek innen egy pár hónap múlva.


2018. szept. 26. 19:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy? Nem a te dolgod ezzel foglalkozni.

Ami tégedet érint az az, hogy zajos életet él.

Lehet szólni neki, hogy este 8 után picit vegye vissza a hangerőt. Ha erre nem reagál, fel lehet jelenteni, stb. De az, hogy miből él, az tényleg nem a te dolgod, nem a te kompetenciád.

2018. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg rokkantnyugdíjas. Dumcsizz vele, hátha megtudsz róla valamit. Ha normális vagy vele, lehet hogy a tévét is lehalkítja, ha szépen kéred.
2018. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Csak magában örjöng és veri a falat? Nem lehet, hogy mégis van valakije? Egyébként pedig miért kell mások életében/pénztárcájában turkálni? Nem mindegy neked, hogy miből él? Fogadjunk, hogyha párja lenne, és napi szinten azt hallgatnád, hogy hangosan viháncolva-visítva szeretkeznek, akkor az nem tetszene. Társasház átka. Megszoksz, megszöksz elven működik. Hiába veszel/bérelsz egy nyugalmas környéken/tömbben, bármelyik nap oda költözhet egy háromgyerekes anyuka, vagy egy csecsemős, esetleg egy alkoholista..
2018. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Lehet leszázalékolták. Ők szoktak ilyen kis élettelenek lenni, sajnálom őket. :(
2018. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy lennék a helyemben, hogy nem rám tartozik és felesleges találgatnom, mert valószínűleg úgysem tippelem meg helyesen és ha talán el is találom ... soha sem fogom tudni hogy igazam van és ha még is, akkor mi van?


Felesleges ezen gondolkodni.

2018. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem mindegy nekem hogy miből él, mert ez a társadalmat nem szolgáló emberkét 80 éven át a te adódból kell eltartani!
2018. szept. 26. 20:27
 7/28 A kérdező kommentje:

Én ha pl. megvakulnák akkor


1. kinyírnáőm magam

2. olyan munkát keresnék amit vakon is tudok végezni


Ezek a "rokkantak" meg élösködnek az államon. Van ilyen rokonom, levágták az egyik lábát, semmit nem csinál!! Pedig van két keze, azzal nem lehet dolgozni?? A bambája csak a cigi szívásra használja őket. Az ilyentől én mind megvonnám a segélyét.

2018. szept. 26. 20:31
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ... mondom, hogy ne találgass, mert nagy valószínűséggel nem lesz igazad.


Vannak olyanok is akik keresnek egy kis pénzt, jól befektetik majd abból élnek meg.


...de akár az is lehet, hogy örökölt 2-3 lakást és azoknak a kiadásából él és amúgy egy lusta állat és semmit sem csinál. Akár 1 jobb lakás kiadásából is megtud élni.


Rengeteg lehetőség van.

2018. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen undorító emberektől mentsen meg a Jóisten mint amilyen a kérdező...
2018. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ha örökölt volna három lakást, akkor nem ilyen kerületben lakna.
2018. szept. 26. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!