Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megkarcolnád azt a kocsit ami...

Megkarcolnád azt a kocsit ami napok óta a kapubejárod előtt áll?

Figyelt kérdés
Közteresek azt mondták ki sem jönnek mert nincs trélerük jelenleg, nem tudják elvontatni. Rendőrök kijöttek de ők csak bírságoltak egyet aztán elmentek. Keresték a tulajt bm-től lekérték az adatait, de nem vette fel a telefont és a lakhelye messze van, nekik az már "messze van intézkedni". Nagyon bosszantó hogy 3 napja nem tudok kijárni az autómmal. Arra is gondoltam hogy betöröm az üveget és árokba tolom, csak akkor engem büntetnek meg.
2018. okt. 19. 07:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
27%
A kocsi nem tehet róla, hogy ffej a gazdája...
2018. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy megkarcolod semmit nem érsz el azon kívül, hogy téged is elővesznek. Ha nem bírod elvitetni a rendőrséggel, akkor, ahogy előttem írták, kell egy traktoros, furgonos, teherautós, targoncás ismerős vagy bárki aki fogja és odébbvontatja. De akár feljelentést is tehetsz, beszélsz egy ügyvéddel, elviteted a kocsit, a költségeit meg követeled a tulajtól.

De mondjuk, ha megvan az elérhetősége, hívogathatod is folyamatosan

2018. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Cingár mondta, hogy jó helyen van az a kocsi.
2018. okt. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Rendőrség nem adta ki a telefonszámát a tulajnak, ők hívták fel.


Amúgy semmi bizonyíték nem lenne a rongálásra. Az nem bizonyíték hogy egyértelmű hogy én voltam.

2018. okt. 19. 13:40
 25/39 anonim ***** válasza:
75%

Akkor se rongáld meg, egyrészt nem tudhatod kié, másrészt gyerekes dolog.


Mivel a számot nem tudod sajnos kiesett az a klassz ötlet hogy tedd fel hirdetni, ezután az a legjobb amit tehetsz hogy valahogy kiszenveded az úttestre ahol már mindenkit zavarni fog, azt nem hagyhatják figyelmen kívül a rendőrök sem.

2018. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a rendőröket, én nem húzathatom ki az útra, nem is szabálysértés lenne hanem több. De ők sem vontatják el.
2018. okt. 19. 14:12
 27/39 anonim ***** válasza:
77%

Hívd fel az RTL híradót, nem sok témájuk van, 2 óra múlva már ott lesznek.

Médiavisszhangot kap, másnap ott fog állni a rendőrség a "lopóskocsival".

2018. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
73%
Rakj rá ki egy táblát "ingyen elvihető" felirattal :D
2018. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
47%

Te voltál a hülye hogy megkérdezted őket.

Ezt szó nélkül kellett volna arrébbcseszni.

2018. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
23%

Nem azért, de akármi lehet az autó tulajával. Lehet egy idős bácsi, aki kapott egy infarktust és kórházba került és azóta is ott fekszik, meg még vagy 1 hétig ott lesz, a kocsit meg eredetileg csak azért parkolta oda, mert 5 percre beugrott volna valakihez a szomszédságban, amikor érte az eset. De jó lehet neki kiérni a kórházból és azt látni, hogy szanaszét van karcolva, vagy épp az árokban fekszik az autója.

Ez csak egy eshetőség persze, csinálj amit akarsz.

2018. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!