Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megkarcolnád azt a kocsit ami...

Megkarcolnád azt a kocsit ami napok óta a kapubejárod előtt áll?

Figyelt kérdés
Közteresek azt mondták ki sem jönnek mert nincs trélerük jelenleg, nem tudják elvontatni. Rendőrök kijöttek de ők csak bírságoltak egyet aztán elmentek. Keresték a tulajt bm-től lekérték az adatait, de nem vette fel a telefont és a lakhelye messze van, nekik az már "messze van intézkedni". Nagyon bosszantó hogy 3 napja nem tudok kijárni az autómmal. Arra is gondoltam hogy betöröm az üveget és árokba tolom, csak akkor engem büntetnek meg.
2018. okt. 19. 07:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
73%

Lepontoztátok az utolsót de lehet igaza.

Én nekem pont emiatt van kint az én és a párom száma a szélvédőre ragasztva hogyha bármikor olyan helyen van ami valakit zavar (bár ilyen sose volt és igyekszem sose legyen, de ha mégis akkor) annak ne kelljen lekarcolnia bosszúból csak azért hogy rájöjjön semmit sem ért, hanem felhív és cselekszünk.

2018. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
46%
Én ennyi idő alatt már rég megoldottam volna ezt a problémát, de te még mindig csak karcolgatni akarsz. Hát akkor tedd csak meg, nem a mi bajunk lesz. :D
2018. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Akkor sem mentség hogy meg lehet állni másnak a kapubeállója elé hogy idős bácsi és csak 5 perce állt oda. 5 másodpercre sem szabadna.
2018. okt. 19. 18:15
 34/39 anonim ***** válasza:
77%

Hát szerintem egy idős bácsi nem bmw-t fog vezetni, az a tipikus bunkó tirpákok kocsija, ez szimplán azt gondolja hogy neki mindent szabad csak mert bmwje van, húúha.


És 5 percre se álljon meg bakker más bejárója előtt senki... Ennyi erővel akkor képzelhetjük tovább is a sztorit:

5 percre megáll bácsika hogy meglátogassa a szomszédot (ami sosem 5 perc), ezalatt a házban lévő terhes nőnél megindul a szülés és a férje nem tudja bevinni a kórházba, mert a hirtelen rosszul lett bácsi kocsija ott parkol a kapuja előtt?!

Ha már képzelgünk. De persze más sürgős esetet is kitalálhattam volna.

2018. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
38%
Hívd a közteresekeket! Kötelesek kimenni
2018. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
68%
Na mi lett? Egyébként bekenheted zsírral vagy vazelinnal a szélvédőt. Azzal nem teszel kárt benne, de amíg letakarítja... + kutyagumit a kilincs belső, nem látható oldalára. vagy szórhatsz morzsákat, gabonát a tetejére. A galambok elintézik...
2018. okt. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
feljelentést kell tenni személyi szabadság megsértéséért, le kell videózni, kamerázni, és büntetőfeljelentést kell tenni, azzal majd fog foglalkozni a rendőr.
2018. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2018. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2018. nov. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!