Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vol, hogy annyira utáltatok...

Vol, hogy annyira utáltatok egy helyen lakni, higy gyomorgörccsel mentetek haza?

Figyelt kérdés

Már kislánykoromban arról álnpdoztam, hogy Pesten fogok élni, nem ebben az unalmas faluban.


Viszont amit rühellek az a peltyka és a rosszindulat, hányinger. Már utálok naponta hazajárni, gyűlölöm az áskálódást, figyelgetést, kibeszélést, röhögést...


A híd alatt is szívesebben élnék. Egy életünk van, nem vagyok erre ráutalva, hogy ezt tűrjem. VÉGE


2018. okt. 31. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Akkor Pesten a helyed, ha az az àlmod.
2018. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Szinte egész életemben 🤔


Apám alkoholista volt, napi rendszerességgel ivott, sokszor gyomorgörccsel mentem haza. Utána évekig kollégiumban laktam, az is sok volt egy idő után.


Albérletben is lakótárssal, szobatárssal laktam mindig. Ott is sokszor úgy mentem haza, hogy na ez megint itthon van.


Lassan 30 éves vagyok, szerintem jövőre kiveszek egy normális méretű albérletet. Lehet elviszi a fizetésem és sosem lesz saját lakásom, de legalább nem kell együtt lakjak velem egynemű idegenekkel.

2018. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező irj privit,én adok neked pénzt hogy elköltözz..
2018. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Oda, ahova most lakok, szinte minden este így megyek haza már 3 éve az egyik félkegyelmű, idióta, mindenbe belekötő szomszédom miatt. De már nem sokáig, hamarosan költözök 😊
2018. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
*Oda, ahol
2018. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen hely. Nem a környék, hanem az albi volt a gáz.

Hónapokig kínoztam magam, amikor végre eldöntöttem, hogy költözök.

2018. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igazából ez normális, gyomoridege bármitől lehet az embernek például ha nagyon izgul ha ideges ha mérges stb. Nekem suliba menet szokott lenni... Viccen kívül
2018. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
volt egy hely, ahol külföldön éltem, undorodtam tőle, a szomszédaim borzalmasak voltak, a környék is szörnyű. Szerencsére 2 hónap alatt találtam mást.
2018. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a híd alatt is szívesebben laknál, menj oda és megtudod mennyire jó az ahol most laksz :I
2018. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!