Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Pesti suliba...

Mit tegyek? Pesti suliba szeretnék menni gimibe, nem tudnék mindennap haza jönni mert baranya megyébe élek, viszont kiráz a hideg a kolesz szó hallatán egyáltalán nem szeretnék ott lakni több lent

Figyelt kérdés
mert gondolom,hogy nem nyugis emberekkel leszek körülvéve. Szóval valami más ötlet?

2014. márc. 16. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne menj pesti suliba.
2014. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, pedig más választás nincs, ezt te is tudod. Vagy a pesti iskoláról mondasz le, vagy vállalod a kollégiumot. Albértletbe gyerekként nyilván nem mehetsz, ha meg rokonotok élne Pesten, azt már bevetted volna a számításba. Egyébként a kollégiumban pont ugyanolyan gyerekek élnek, mint az iskolákban, nyugisak és nem nyugisak vegyesen. A szüleiddel már beszéltél? Nem tudom elképzelni, hogy a környékeden, mondjuk Pécsen nincs olyan iskola, ami ugyanolyan jó lenne, mint a pesti. Mellesleg a heti-kétheti hazautazgatás is igen költséges és időigényes mulatság lenne.
2014. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2014. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyikbe jelentkeztél (vagy csak jövőre fogsz)?
2014. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jövőre fogok..
2014. márc. 16. 16:22
 6/7 A kérdező kommentje:
és Nemes Nagy Ágnes-ba dráma tagozat
2014. márc. 16. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdezö ! Olyan vagy mint én ugye szeretsz egyedül lenni ? Én igen akkor a magam úra vagyok de igen a kollégiumba nem jó lenni énse szeretem én egyedül voltam egy szobába mert nemakartam 4 emberrel lenni. Hány éves vagy ? Az albérlet is igen drága de sajnos valamit döntened kell.
2014. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!