Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pletykamarcsák tekintete elől...

Pletykamarcsák tekintete elől mely magyar, vagy erdélyi települések (határában) lehet eltűnni? Azért a szélén, mert a távolabbi weekend házakat folyamatosan kirabolják.

Figyelt kérdés

Kamerák semmit nem érnek, maszkot húznak, riasztó csak az idiótákat tartja távol, kutyákat meg megmérgezik.


Szép új világ.


2019. márc. 4. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol tudsz a legjobban elrejteni egy fát? Hát az erdőben. Elbújni az emberek szeme elől is (bármilyen furcsa) egy nagyvárosban lehet, ahol azt se tudod, a szomszédod kicsoda, és nem is érdekel.
2019. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok megcáfolni téged, megyeszékhelyeken lakunk, minden szomszéd karnyújtásnyira, mindenki tud mindenkiről majdnem mindent.


Azt szeretném ha nem kukkolnának minket, és ezek az idegenek, akiknek egyébként is az égvilágon semmi közük hozzánk, nem kezdenek rólunk megmosolyogtató elméleteket gyártani.

2019. márc. 4. 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Na akkor falunak a környékére se gyere. Itt ha az első háznál fingottál egyet mire a végére érsz már mindenki tudja, hogy befostál. Minél inkább elzárkóznál annál rejtélyesebb leszel, megindul a pusmogás, mindenki tudni vél valamit.
2019. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát éppen erről beszélek! Semmi rosszat nem csinálunk, csak zárkózottabbak vagyunk a nagy átlagtól, mégis hallottam már vissza nevetséges sus-must. Ezt kívánom elkerülni, nincs szükségünk rá.


Magyarázattal pedig végképp nem tartozunk senkinek!

2019. márc. 4. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott akkor, unalmas. Ha nem vagy érdekes mert mindent tudni vélnek rólad ami érdekes lehet akkor nem érdekelsz senkit és nem beszélnek rólad. Persze nem kell, hogy az igazat tudják, csak amit te akarsz, hogy igaznak higgyenek. Talán működne.
2019. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint valamit rosszul csinálsz. Én is megyeszékhelyen lakom és nem pletykálnak rólam semmit. A szomszéd még a nevemet sem tudja.

20 éves koromig viszont egy kis faluban laktam, ott ment a pletykálkodás. Ott sem tudták, hogy ki vagyok, de ismerősöktől hallottam vissza olyanokat, hogy apám rendőrgyilkos, anyám meglopja és zsarolja agondozottjait, én meg csődbe vittem a főnököm vállalkozását, miattam kapott idegösszeomlást, majd késöbb miattam halt meg szívrohamban és agyvérzésben. Termésetesen egyik sem igaz, apámat csak bevitték, mert az utcán sörözött, anyám még borravalót sem fogad el. A főnököm meg a saját hülyesége miatt csődölt be és ezért lett idegösszeomlása, deezen kívül él és virul.

2019. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pontosan ez az, hogy nem csinálunk semmit se! :) Ugyanolyanok vagyunk, mint bárki más. Mégis mintha falun laknánk.


De tovább megyek: ha hetven autóm lenne, ha két nőt tartanék egy helyett, vagy (óvintézkedések betartásával) extrém vadállatokat tenyésztenék, ahhoz sem lenne senkinek az ég egy adta világon semmi köze. De tuti, hogy akkor is mennének az alaptalan megbélyegzések.


Törődjenek a maguk dolgával, és amihez különben sincs SEMMI KÖZÜK, abba véletlenül se üssék bele a nagy orrukat!

2019. márc. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!