Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha a szomszédom...

Mit csináljak ha a szomszédom lánya a fiújával folyamatosan hangoskodnak?

Figyelt kérdés
Panelben lakom tehát lehet hallani ha a szomszédaim hangoskodnak.Lakik felettettem egy házaspár és van nekik egy 14 éves lányuk.A szülők éjjeli műszakban dolgoznak.A kedves kislányuk legább heti ötször felcipeli a barátját hozzájuk.De olyan hagosan szokták csinálni hogy ettől aludni nem lehet..A csaj valami eszméletlen hangosan szokott nyögni és olyan érzésem van mintha valami visítozó kismalac lenne.Pont fölöttem van a szobájuk és néha úgy érzem mindjárt beszakad a plafon alattuk mert szó szerint úgy képzeljétek el mintha egy földrengés lenne...Mindez 2 hónapja tart és általában emiatt már a nappaliban alszok mert ott is hallani de legább egy kicsit kevésbé...Persze borzasztóan alszok mostanában...Szerintetek mit csináljak??Multkor a mellettünk lakó hölgy próbált a lánnyal beszélni erről mire a lány flegmán kérdőre vonta a mellettünk lakó nőt és azt mondta neki, hogy örüljön annak hogy legább ő vele foglalkoznak és nem egy kiéhezett nő aki másoknak beszólogat emiatt.
2018. márc. 4. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szólj a szülőknek!Nem normális viselkedés ez.Ők remélhetőleg rendbe rakják a kiscsajt
2018. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

14 évesen egy igazi rbanc, és a szomszédokra sincs tekintettel.. Szégyen hogy emiatt a nappaliba kényszerülsz. Beszélj a szüleivel.

Plusz felvilágosíthatod hogy attól nem biztos hogy valaki kiéhezett,mert nem tud aludni az ordibálásától. Nem hiszem hogy egy gyerekhez kéne alkalmazkodnotok, aki lehet ki sem járta még az általánost, vagy éppen elsős középiskolában. Szép nevelést kapott.

2018. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

"Tisztelt szülők!

Kérem szíveskedjenek beszélni a lányukkal, - mi már próbáltunk, sikertelenül - hogy a nemi életét halkabban rendezze, mert a lakók éjszakai nyugalmát zavarja.

Csinálja nyugodtan, ha önök ezt megengedik, de ne csendháborításba ütköző módon!

Köszönettel, a második emeleti lakók"


Ezt leírod, aláírja minden érintett és a szülőknek átadjátok!

Ne a postaládába tedd, mert nem biztos, hogy eljut hozzájuk!

2018. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Hívd rájuk a rendőröket! Rögtön foglalkozni fognak vele a szülők is
2018. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jó korán kezdi a kiscsaj, bár manapság már ez a "normális"....


Egyszerű, beszélj a szüleivel hogy nézzenek jobban a lányuk körmére hogy miket művel, és oké hogy az ő dolga amit csinál éjszakánként, de vegye figyelembe hogy a szomszédok ezt nem tűrik el a zaj miatt és ha ez nem változik következményei lesznek a dolgoknak.

2018. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fölveszed magnóra és amikor a szülők otthon vannak jó hangosan visszajátszod nekik.
2018. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: xddd

Bár igazatok van ez nem normális de szinte soha nem látom a szülőket..dolgozom+egyetemre járok estin tehát olyan 10 re érek haza és 7 kor már indulok...a szülei meg éjjeli műszakban dolgoznak...de köszönöm a tanácsokat majd ha látom a szülőket beszélek velük

2018. márc. 4. 10:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még az első csókon sem voltam túl, pedig én aztán nagy kujon voltam fiatalon. Cigók ezek vagy mi? Seprűnyéllel kicsit kopogtasd meg a plafont, rögtön kiesnek a ritmusból.
2018. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kis tini r*****. Szerintem szolj a szuloknek valahogy, majd ok helyrerakjak a kiscsajt. Szerezz be fuldugot egyebkent
2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Uhh hát akkor főleg szükséged lenne a pihenésre. Megértelek teljesen.
2018. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!