Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek tényleg ezért nem...

Szerintetek tényleg ezért nem adják ki nekik a lakásokat?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm, ők egy pár. Albérletet keresnek és többször is előfordult, hogy valakivel megegyeztek szóban, hogy kiadja nekik a lakást, aztán mégis másnak adta ki, vagy azt mondta, hogy másnak adja ki, de a hirdetést újra feltette.


A barátnőm szerint ez azért van, mert melegek.

Én ezt nem szeretném elhinni.

Ti mit gondoltok? Tényleg lehet ez az ok?


2019. márc. 23. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudná a bérbeadó, hogy melegek? Eleve, minek kell elmondani, ha szerintük ez a baj?
2019. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne igazság. Ha nézel hirdetéseket, elég gyakori, hogy odaírják, hogy kizárólag nő/nők részére kiadó. Olyat még sose láttam, hogy csak férfinak. Emiatt nem értem, hogy miért gondolná valaki meg magát. Hacsak nem láncdohányosok és árad belőlük a szaga.
2019. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem mondják el, csak ő így gondolja, hogy ez az ok. Hogy látszik rajtuk vagy ilyesmi.
2019. márc. 23. 23:29
 4/13 Metionin ***** válasza:
88%
Elmondják a bérbeadónak hogy melegek? Mert ha igen akkor simán elhiszem, olyan bérbeadókat kifogtam már hogy agyam eldobom.
2019. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Ja később küldtem el mint ahogy írtál. Szerintem nem látszik az ha nem ott smárolnak a bérbeadó előtt.
2019. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem nem érdekelne hogy melegek csak vigyázzanak a lakásomra. Szerintem valami más lehet az ok.
2019. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha párról van szó,szeretik inkább nő-férfi felállásban kiadni,gyerek nélkül.2 nő felállást nem csípik,mert gondolják azt is néha,hogy akkor agyba-főbe pasiznak,jó barátnők,lehet hogy bulisak,komolytalanok.
2019. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mondják. Csak a család, közeli barátok tudják. Szerintem kicsit üldözési mánia, hogy ezt hiszi, de elbizonytalanodtam.
2019. márc. 23. 23:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam olyat egyszer, hogy egy idős nő azért nem adta ki a lakását mert az illetőnek tetoválása volt és dohányzott (nem akart a lakásban dohányozni).
2019. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás az más kategória. Én sem adnám ki dohányzóknak a lakásom, főleg ha bútorok is vannak. Beleissza magát mindenbe a füst és dobhatok ki mindent. A falak besárgulnak, lehet utánuk festeni. Oké hogy azt mondja nem dohányzik a lakásban de most én azt honnan tudjam hogy tényleg úgy van?
2019. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!