Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet ezert nem szeretek...

Lehet ezert nem szeretek tanulni, takaritani?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, hogy mikor elkezdtem most is rendet rakni a szobamba, egybol eszembe jutott egy csomo rossz, kellemetlen dolog. Es mar majdnem sirhatnekom volt. A regi dolgok, a mostaniak, amik nyomasztanak, minden.

Aztan rajottem, hogy en mindig csinalok valamit. Vagy suliban vagyok, itt nincs idom elmerulni a gondolataimban. Ha hazajovok tevet nezek vagy a telefonom bujom. Ezt tudom, hogy figyelemelterelesnek is hasznalom, mivel mikor elpusztult a kutyam, akkor is telefonoztam, hogy ne gondoljak ra. Illetve edzesre jarok meg vagy alszom.

Szoval erre gondoltam. Ez lehetseges? Mivel a tanulas is olyan dolog, hogy ugyan arra figyelnek, megsem tudok feltetlenul. Egyedul maradok a gondolataimmal.

Lehet ez az oka? Vagy ez hulyeseg, belemagyarazas?

Tenyleg keresem az okokat, hogy miert vagyok ilyen, aztan most ez a legujabb otletem.:DD

Azert nem gondolom, hogy biztosan lusta vagyok, mert ezelott nem volt ilyen problemam, legalabbis nem ilyen mertekben.



2019. márc. 21. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? én tinikoromban ezért utáltam porszívózni. de aztán kinőttem szerencsére
2019. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2019. márc. 21. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Lehet.

Erre egy megoldás van. Ne gondolkoz!

Csak csináld. Ha takaritani kell akkor arra figyelj.

2019. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég kevesen szeretnek tanulni, takarítani. :)

De amúgy nem hülyeség. Sok minden nyomaszt? Mert akkor nekem ez úgy hangzik, hogy a stressz kezd megártani, azt kéne megszüntetni.

2019. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vannak dolgok, amik nyomasztanak. Amiket meg kene csinalnom, de felek pl.

Illetve regi hulyesegek is eszembe jutnak. Hogy nekem kb 12 eves koromban mamam ideadta a regi ruhait es sose hordtam oket, sot azt sem tudom, hogy most hol vannak

Es emiatt buntudatom van.

Tehat ilyen teljesen nagyon regi dolgok, pedig igyekszem kizarni a multat es nem kattogni rajta.:DD

2019. márc. 21. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hangzik túl félelmetesnek. Viszont picit tényleg hülyeség. :P :) De, van ilyen. A rossz emlékek gyakran élénkebbek, és előtörnek néha csak úgy, ok nélkül. A figyelemelterelés, mint láttad, jó rá. Hallgass valami zenét pl., ami felvidít amikor olyasmit kell csinálni, ami nem köti le a gondolataidat.

(Amúgy emiatt nem kell bűntudatot érezned. Nem úgy hangzik, mintha rosszindulat vezérelt volna.)

2019. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!