Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha hajléktalan lennél, akkor...

Ha hajléktalan lennél, akkor hogyan oldanád meg ezeket?

Figyelt kérdés
Fürdés,mosakodás,wc-zés. Hogy tisztán tartsd magadat. A hajléktalanszállón meg lehet oldani ezt?
2019. ápr. 10. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Öngyilkossàg.
2019. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Ha hajléktalan lennék szerintem az egyik erdő mélyén keresnék menedéket. Kaja adott, a vizet valahogy megoldanám, ha nincs folyó vagy tó a közelbe akkor csinálnék.

Városba max koldulni járnék be néha, ha szükségem lenne valamire, pl valami ruha, eszköz stb. Egy faca menedék helyet lehetne kialakítani, akár egy fán, akár valami jó helyen, amit biztonságossá tudnék alakítani. Szerintem ez lenne a legjobb megoldás, mert az hogy városbs tengődni, mindenki csesztessen valahogy nem vonz. Inkább lennék kiskirály távol a legközelebbi falutól is, mint egy semmirekellő a városban. Alapból utálom a legtöbb embert, ha erre kerülne a sor szerintem így oldanám meg. Csak nagyon ritkán mennék városba. Még lehet pár kóbor kutyust is magam mellé vennék. Lehet jobban járnának mint ha valaki elüti őket, vagy elaltatják...

Erdőbe meg sok lehetőség van, termeszthetnék növényeket is, van egy csomó állat. Ha olyan a föld, akár egy kissebb vályog házat is össze lökhetnék.

2019. ápr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerűen nem birom elkepzelni hogy ilyen előfordulhatna....de ha mégis akkor pl feltörnek egy elhagyatott házat. Vagy en is öngyi.

Belehalok ha nem tudok naponta rendesen zuhanyozni, kezet-fogat mosni, tiszta ruhát venni.

2019. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csavargó lennék, nem maradnék egyetlen helyen, a 2-eshez hasonlóan erdőkben keresnék menedéket, de nem építenék állandót, egyrészt azért nem, mert az kötöttséget jelentene, és bárki kifoszthatná, ha nem vagyok ott, vaga az erdészet vetne véget neki, másrészt pedig télen eleve délebbi EU-s országban húznám meg magamat.
2019. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

#2


Nem építgethetsz csak úgy bárhova bármit, ha pedig építesz, az önkormányzat megteheti, hogy odamegy és eldózerolja az építményed. Élelmet pedig nagyobb valószínűséggel találsz a városban.

2019. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy ha olyan kilátástalan lenne a helyzetem, keresnék egy olyan munkahelyet, ami biztosítana szállást, még ha valamivel kevesebb fizut is kapok, vagy túlóráznom kellene. Akkor lényegébe kajára, meg ruhára kellene költeni. 1-2 év max és ismét saját lábamon állhatnék, majd ismételten elhelyezkedhetnék a szakmámban (ha eddig nem abban dolgoztam volna).

Ha valaki nagyon szeretne dolgozni akkor tud. Ha más nem gyárban is vesznek fel 8 osztállyal embert. Lehet eléggé undorító munkát kellene érte csinálni, de jobb mint az utcán aludni és a kukából enni más mocskát. Ha szükség hozza mindent ellehet vállalni. A baj ott van, mikor inkább egész nap koldul az ember, majd mászik vissza a híd alá, minthogy elmenjen bárhova is dolgozni. Meg mivel úgy sincs család, meg nem is várja semmi, csak a kegyetlen világ, akár túlórázhatna is az ember minden nap, amiből akár javíthat az életén. Meg ha van érettségije vagy hajlandó lenne megcsinálni még több a lehetőség és akár 200-300ezreket is kereshetne, plusz ugye a túlóra... De nem is akarnak dolgozni, nem akarnak változtatni.

2019. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

Fürdés=mosakodás=nem kell ha hajléktalan vagy

Szarni meg az utcán szoktak ahol éppen jól esik. Leggyakrabba aluljáróban meg házak bejáratában.

2019. ápr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

#5

Azért erdőben van egy csomó állat, rengeteg ehető növény... Városba meg lehetne falatozni a kukából, esetleg ételért kuncsorogni.

Ha a falu szélére lenne rakva egy építmény valószínűleg feltűnő lenne. De az erdő közepén, sok sok kilóméterre a legközelebbi lakott területtől kétlem, hogy az önkormányzat csak úgy arra bóklászna, hogy nézzük már meg, "nincs-e ott valami...". Ezt te se gondoltad komolyan?? Amúgy meg ha lebontják mi van akkor?? Nem egy luxus villa, nem is tudnak velem mit kezdeni. Pénzbirságot szabnának ki?? Miből is fizetném?? Lecsuknak?? Jól ki baknának velem...

Mellesleg nem hinném, hogy bárki cseszegtetne, örülnének, hogy ott vagyok, mint hogy a városban, vagy faulban sétálgatok és rontanám a városképet meg nem lennék veszélyes a közbiztonságra. Erre mifelénk is rengeteg remete élt, senki nem háborgatta őket, de ők se másokat.

2019. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

#8


Fegyver és minden egyéb nélkül elég nehéz állatot fogni az erdőben, és azt is meg kell nyúzni, meg kell sütni... egyébként ez is bűncselekmény.


Nem az önkormányzat sétálgat az erdőben, hanem az erdőgazdálkodás, meg a vadászok. Elhiheted, hogy ők elég jól tudják, mi van az erdőben, mivel rendszeresen járják azt.

2019. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Mert közterületen aludni nem az?? Esetleg az utcán végezni el a dolgodat??

Így is úgy is törvényt sért. Csak az utcán jobban lennék cseszegtetve

2019. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!