Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kaposvár várdomb milyen hely?

Kaposvár várdomb milyen hely?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Kaposszentjakab borzalmas. Viszont a várdombon annak a néhány utcának a képe nagyon biztató, meg lehet nézni a házakat is. Össze sem lehet hasonlítani szentjakabbal. Vannak a várdombon megfizethető házak, ezért érdekelne. Szóval biztonságosnak mondható? Milyenek az emberek? Ovódába, iskolába gondolom, a belvárosba viszik a gyerekeket az ott élők.

2019. ápr. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak elég jó házak,de sajnos pár család is elég hogy elrontsa az összképet,,nem egy hold utca,de én kihagynám.
2019. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem túl jó,ha nem izgat a közbiztonság akkor oksa, de ha igen akkor felejtős.
2019. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az egész város egy cigánytelep. Anno sokat jártam oda, nemrég ott töltöttem pár napot...hát had ne mondjam. Ennyi cigánnyal még sehol nem találkoztam.
2019. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig a varos olyan szep :( Sok helyen megfordultam mar, de ennyire egyik sem tetszett. Nekem pl. Pest elhetetlen
2019. ápr. 23. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Északnyugati ami élhető, a többi már nem, tele van magyarral akik azzal hencegnek, hogy kinek volt kevesebb szabálysértése, kinek mi a végzettsége és, hogy milyen karriert futott be.


Ha érted mire célzok. ( igen c)

2020. jan. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Toponart is jonak mondjak
2020. jan. 3. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Toponár, Kaposfüred rendbe van, külterület a Kapos Zselic kertváros,az is rendbe van.
2020. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!