Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kaposvar miért ilyen rossz hely?

Kaposvar miért ilyen rossz hely?

Figyelt kérdés
Somogymei voltam szegyen hogy a megyében a megyeszekhelyre olyan rossz a tömegközlekedés! Egyetem van de nincs egyetemi élet bulik szezon semmi este 8 utan telen nyaron hallal van!

2018. máj. 31. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Amikor Kaposváron jártam én is azt vettem észre, hogy nem nagyon van élet, minden második üzlet zárva van.


Gondolom a fiatalok többsége elköltözött Pestre vagy külföldre.

2018. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Biztos nem véletlen a gúnynév: Sötét Somogy.
2018. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

A busz szerintem pedig pont megfelelő,habár több járatot is elbírhatna...

Hát,igen,én is spurizok innen,ahogy felvesznek Pesten egy egyetemre,meg leteszem az érettségit.

Ilyen kölyökneveldének jó,elmondhatod,hogy városban nevelkedtél fel,de amúgy nem nagy szám.

A 14+ korosztály már elég korlátoltnak tartja és igazuk is van:így a valami szinten megragadt Kaposvár,és nem lehet mondani rá,hogy fejlődő város. Okés,felújítások meg ilyesmi,de mégis ki nézi,ha sorra pusztul ki?

:/

2018. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hetközbe este 6 kor elmegy az utolsó busz a balatonfelé Hetközbe. Vasarnap meg fél 5kor. Munkalehetőség sem nagyon van.
2018. máj. 31. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem olyan meglepő és kivételes sajnos. Magyarország Budapest-központú, még a vidéki városok is erősen elmaradoznak Budapesttől, hát még a falvak. Nem Kaposvár az egyetlen példa az országban.
2018. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Példaképpen ahol most lakom Győr este 23 falvakba jarnak buszok. Vannak hetvégén szorakozási lehetőség.
2018. máj. 31. 21:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért sok fele jartam de egyik hely sem volt ilyen brutál. Veszprém Győr Sopron Zalaegerszeg Szombathely
2018. máj. 31. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Cigánytanya és ennek megfelelően leépült.
2018. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos egyetértek 8-assal.Én nagyon utálom,80 km-re lakok oda jártam középsuliba.
2018. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szitáék gyakorlatilag semmi komoly gazdaságfejlesztést nem hajtottak végre 20 év alatt így még jópár év(tized)re az marad vagy rosszabb lesz mint most.
2018. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!