Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek többsége miért elégedik meg egy tragaccsal?

Figyelt kérdés

Jártam át Romániában és szembetűnő, hogy ott az emberek mennyivel jobb állapotú, újabb és márkásabb autókkal közlekednek?


Itthon miért elégednek meg egy 20 éves Opellel?


Valamilyen szinten önbecsülés kérdése is, hogy milyen autóba ülsz be nem?


2019. máj. 4. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Most jobb ez így neked, hogy direkt provokálod az embereket?
2019. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Az jár 20 éves opellel, akinek arra van pénze. Mellesleg nem mindenki akarja adósságba verni magát azért, hogy neked szimpibb legyen.
2019. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
románia szép lassan minden gazdasági statisztikában beelőzi magyarországot, nem önbecsülés kérdése, inkább csak a pénztárcádé, de persze ha az ország első emberétől a legutolsó segédmunkásig mindenki csak lopja ami mozdítható, akkor ne számíts rá, hogy valaha állni fog úgy egy ország, hogy egy széles középréteg jó autókat engedhessen meg magának
2019. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Sokaknak az számít, hogy eljusson A-ból B-be. Sőt, vannak, akik utálnak vezetni, csak muszáj nekik.
2019. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Szegény agyad... 🙄
2019. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

5-ös:


Szegény milye? :D

2019. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 nemaRendőrség ***** válasza:
54%

Sokkal jobb vezetni a 20 éves Opelt mint egy modern autót.

Abban még érzed az erőt, az újakban el van rejtve 20 réteg elektronika mögé

2019. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van egy 18 éves Volkswagen Polo-m,jó állapotú,jön-megy,teszi a dolgát,abszolút nem költök rá csak annyit hogy műszakilag rendbe legyen és hogy ne essen szét.Egyrészt azért van ilyen autóm mert csak munkába járásra és bevásárlásra használom,másrészt azért mert motoros vagyok.Így természetesen inkább vettem egy 2017-es CBR 1000rr-t mintsem villogjak egy bmw-vel vagy audi-val vagy bármivel..az autó nekem csak egy használati eszköz,semmibe nem nézem a motor mellett,ami élvezeti cikk.
2019. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, nekem nem 20 éves Opelom van, hanem 25.

És miért nincs önbecsülésem?

Minden nap menni kell vele, másik nincs, ha beszrik, elég nagy kibabrálás velem.

A szerelők meg: 2 hét múlva lehet hozzá vinni az autót, addig hagyjam ott, járjak vonattal, távolsági busszal, stb.

Nem tudok, errefele nem jár.


És miért nem újabb autó?


Feleannyira se megbízhatóak, a 20-25 éves opelen nincs: légtömegmérő, fojtószelep potméter, lambdaszondák tömkelege, alapjárati motor, map-szenzor, stbstbstb....


Vehetnék, de nem kell, jópár nagyon kibabrált már velem.

Megállt, nem indult, borzalmas üzemanyag fogyasztása lett, stb.


Van ismerős akinek van önbecsülése, kb a gatyáját is ráfizeti az autójára, én ha meglátom szerencsétlent, már fogom a fejem.

2019. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 nemaRendőrség ***** válasza:

Ezzel persze nem azt mondom, hogy hülye aki újat vesz, meg irigykedem stb. Én is egy új Skodára tervezem lecserélni, mert szerintem nagyon jól néznek ki.


De igazából akkora ugrást nem adtak az elmúlt 5 évvel ezelőttig az új autók, ami miatt érdemes lett volna lecserélni. Kevésbé törtek össze de kb ennyi. Mostanában jönnek az önvezetők meg vezetés segítők stb

2019. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!