Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falun tényleg vannak ilyen...

Falun tényleg vannak ilyen íratlan szabályok?

Figyelt kérdés
Nagymamám mindig azt mondta, hogy falura nem illik festett körmökkel menni, sem az utcán kocogni, nem hozhatok olyan fiút a faluba, aki nem vagy nem lesz a vőlegényem.
2019. máj. 20. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Most hogy mondod..még egy faluban se láttam kocogót
2019. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

11. Na ehhez pont tudok szólni. Én sötétben jártam, mert nappal szó szerint kiröhögtek, és azt tárgyalták, hogy megbolondultam- e. A kertben kapálgatni - szabad. Kocsmában ülni- szabad.

Kocogni- Nem. :D


De ez csak az én falum, kicsike.

2019. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Milyen szabályok?😂 már évek óta falumban húsvetkor is par ember locsolgat, bucsu sincs mar, senki nem megy el. Igazabol kihalnak az ilyen szokasok lassan.
2019. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
41%

Jesszusom, ilyen ökörséget régen hallottam. :D

Biztos van pár vénasszony, akik kipletykálják azokat, akik ezeket csinálják, de őszintén, kit érdekelnek?

Falusi N

2019. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Régen biztosan vót, de ma má'n nem.
2019. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!