Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valami ötletet tudnátok adni...

Valami ötletet tudnátok adni hová mennyünk tartósan beteg édesanyámmal?

Figyelt kérdés
Önkormányzati lakásban lakunk jelenleg de 3 hónap lakbérrel sajnos lemaradtunk mert elvesztettem a munkám, 3 an lakunk én a férjem és édesanyám, 2 hónap múlva ki akarnak lakoltatni minket albérlet kaucióra nincs pénzünk párom alkalmi munkás én ápolásin vagyok édesanyámmal, esetleg van bármi lehetőségünk alapítvány vagy valami? Párommal ketten pl tudnánk menni munkásszállóra de félek beteg részben mozgáskorlátozott édesanyám hajléktalan lesz

2019. jún. 6. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Párod miért alkalmi munkás? Annyi munkalehetőség van, segédmunkás napi minimum 10-et keres Pesten, van ahol szállást is biztosítanak. Valahogy biztos meg lehetne oldani.. az önkormányzati lakások sokkal olcsóbbak mint egy albérlet.. nem értem.
2019. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam nem alkalmi munkás hanem feketén dolgozik építőiparban de akkor sem tudjuk egyik napról a másikra kiteremteni kaucióra a pénzt a környéken 120ezer forint az albérletek plussz 2 hó kaució...persze irtam is hogy munkásszálláson jó lenne ha ketten lennénk...de a mozgáskorlátozott édesanyámat hová tegyem én ápolom ápolásin vagyok vele?
2019. jún. 6. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
'menjünk'
2019. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs más családtagotok, aki ki tudna segíteni? Miért nem fizetitek az elmaradt bérleti díjat? Ilyenkor már nem lehet? Van olyan település ahol 40/hó + 1 havi kaucióért is kaptok kiadó házat egyébként kerttel, ahol meg lehet termelni a zöldségeket, gyümölcsöket így azzal sokat lehet spórolni.
2019. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miert 120 ezres alberlet arakat hozod fel peldanak, mikozben onkormanyzati lakasban laktok? Nem lenne egyszerubb azt az elmaradast rendezni?

Ez ugye Pest? Miert nem keresel masik munkat? Csak az nem talal, aki nem akar dolgozni. 2-3 honap alatt rendbe jonnetek

2019. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!