Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangosan szexelő emberekkel...

Hangosan szexelő emberekkel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag csendes kis mellékutcában lakom, autók alig járnak, gyalogosok viszont annál inkább. Van egy 45-46 körüli nő, akinél szinte minden héten más kocsi áll. Akárhányszor megyek le a városba, vagy jövök haza, a redőny lehúzva nála, és rendesen ki lehet hallani a nyögéseket az utca közepére. Én megértem, hogy élvezi az életet a maga módján, de gyerekek is járnak arra. Már én érzem magam kellemetlenül. Azon morfondíroztam, hogy dobok be neki egy levelet, hogy "Halkabban kefélj már, gyerekek is járnak erre!" De most viccet félretéve...Van más megoldás?

2019. jún. 18. 10:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Más megoldás nincsen.
2019. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Csengőre szigszalag.
2019. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Miert mutogatsz a gyerekekre?


Vállald fel, hogy teged zavar. Ne gyerekekkel takarozz (őket nem hiszem hogy zavarja, sőt)

2019. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
5%
Ha jó csajszi átszólnék h csinálja már hangosabban vagy én is kezelésbe fogom venni....
2019. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3.-nál a pont, úgy van.
2019. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én az egyenes kommunikációnak vagyok a híve, nyilván nem durván, vagy sértő módon, de add tudtára, hogy kicsit fogja magát vissza...
2019. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
első lépésnek nem rossz amit kitaláltál. Sok lépést kipróbálhatsz és a legutolsó, hogy rendőrségnek szólsz
2019. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

És akkor mi van, ha gyerekek is járnak arra? Akkor már vonuljon zárdába?

Inkább járj te is hozzá, ne itt éld ki a nemi élet hiánya okozta frusztrációdat!

Süt belőled a rosszindulat, meg az irigység.

2019. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sok lépést kipróbálhatsz és a legutolsó, hogy rendőrségnek szólsz"


Szerinted mennyire röhögnének?

2019. jún. 19. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mikor tanulják már meg végre a magadfajták, hogy a nemi aktus ösztönös dolog, a fajfenntartás velejárója, azt az emberből kiölni nem lehet.
2019. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!