Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha nem szoktam hangosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha nem szoktam hangosan nyögni szex közben, az kevésbé szexi, esetleg kiábrándító?

Figyelt kérdés

Elvileg tetszik a férfiaknak a hangos nyögés és izgatja őket, az pedig kevésbé ha valaki csöndes. Én soha nem szoktam irtó hangos lenni szex közben, kicsit műnek és erőltetettnek is tartom. Inkább csak pihegni szoktam és halkabban nyögdécselni, élvezni az egészet vagy sóhajtani, mert ha jó érzés, ez jön... a másik pedig hogy beszélni sem szokásom, a volt barátom mindig izgató dolgokat mondott nekem miközben szexeltünk és visszagondolva, én szinte soha nem is válaszoltam, csak jobban felizgultam, de nem mondtam semmit, mert teljes köd lepte el az agyam..:D ezek nagyon lelombozóak vagy kiábrándítóak férfi szemmel?

Kort is írhattok:)



2019. máj. 12. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon lelomboz ha tök némán és mozdulatlanul fekszik a lány, és semmi visszajelzés nincs, hogy élvezi/jólesik neki amit csinálok!

A halk nyögdécselés és pihegés is valami! A semminél azért több!

2019. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is izgató ha hangosab a nő,persze nem kiábránditó csak sokkal job a szex ha hangosab lennél és mikor hozzád szolnak szex közben akkor válaszolnál is.és akár mocskos szavakkal is,söt azzal mégjob
2019. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok túl hangos viszont halkan lehet ahogy hallani nyögdécselek.Nekem is szokott a párom mindenfélét mondani csak sajnos nincs bátorságom, hogy kimondjam amit én gondolok nem merem a "mocskos" gondolataim kimondani.
2019. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel a halk pihegés, sóhajtozás, nyögdécselés is tud izgató lenni. Ha ennyi jön "magától" és Neked így jó, szerintem még véletlen se játssz rá valami hülye megfelelési kényszerből, vagy ilyesmi.

24/B/L

2019. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. Azt nem mondtam, hogy mozdulatlan is vagyok


4. Igen, én is erre jutottam :) köszönöm

2019. máj. 12. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Férfi szemmel nagyon lelombozó főleg ha még a sex ben sem aktív a partner csak van mint egy darab fa

Ha legalább a sex ben aktív vagy az már félsiker a partnered tudja hogy foglalkozol vele

Ahogy az én barátnőimre vissza gondolok és mivel több barátomnál is voltak ilyen gondok sőt nagyon soknál én úgy gondolom ez a nők60-70% nál így van és sokaknál a sex sem aktív

Az én barátnőim legalábbis többnyire ilyenek voltak és mivel most egy hosszabb kapcsolatban vagyok több dolgot is észrevettem

Először is a nő egy idő után elkényelmesedik és csak te legyél férfi a gáton ezt sok barátom is mondja

És a másik a szülés a nők nagyon nagy százaléka változik meg ami az előtt természetes volt arra sokszor a válasz hogy gondolod!!!stb stb

Tudom ezt sok minden befolyásolja de ez az igazság

40 F

2019. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én nem szeretem, sőt idegesít ha a csaj visít mint egy malac, elég mű és nevetséges. Azt szeretem ha aprokat nyögdécsel és piheg, az írtó szexi ;) 22
2019. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem baj, ha valaki nem hangos, az viszont baj, ha bármilyen okból visszatartja, ami ilyenkor jól esne vagy magától jönne neki..lehet ez mocskos gondolat, vagy sikítás. A mély bizalom és a másik teljes megértése vezet a legvadabb legmocskosabb szexhez.Szerintem..33f
2019. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!