Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy léteznek ilyen emberek a...

Hogy léteznek ilyen emberek a földön, de most komolyan?

Figyelt kérdés
A párommal, néztünk egy horror filmet mikor a kislányunk aludt a szobájában. Köztudott, hogy a horror műfajban vannak ijesztő jelenetek. Ilyen volt az is, mikor a filmben a gonosz entitás kb 5 másodpercig kislány hangon sikoltozott kétségbeesett hangon, vagy nem is tudom hogy hogyan irjam le. Ez után körülbelül 30 perccel már lassan a film vége felé kopognak, ajtót nyitok és 3 rendőr áll az ajtó előtt. "Szép estét, bejelentést kaptunk az egyik szomszédtól, hogy önök bántalmazzák a lányukat, szeretnénk bemenni, és körülnézni, hogy minden rendben van e. Szabad?". A pofám nem tudom hogy hogyan nézett ki de le voltam döbbenve az biztos. "Fáradjanak csak be, a kislányunk már 2 vagy 3 órája alszik a szobájában." Ekkor még nem tudtam, hogy ez most mi. Feljött a hölgy is aki hivta a rendőröket és számonkért engem. "Miért veritek azt a kis lányt?", erre én: "Itt senki nem vert meg senkit, mégis mi a fenét hallott ön?" erre ő: "Kislány sikoltásokat hallottam egy jó fél órával ez előtt." Erre beugrott a film. Felnevettem és igy szóltam: "Igen, lehetséges hogy a horror filmet hallotta amit néztünk a párommal igaz drágám?" Erre a hölgy eléggé elpirult mert épp ment még a film. A rendőrök felébresztették a kislányunkat, és megkérdezték hogy minden rendben van e stb stb. Természetesen minden rendben volt. A rendőrök annyit mondtak hogy: "Elnézést kérünk a kellemetlenségért, de utána kellett járnunk, hogy mi is történt. Még egyszer elnézést a zavarásért." Majd a hölgyhöz fordult az a rendőr és szépen felvilágositotta hogyha valami ilyet hall akkor először kopogjon be a szomszédhoz és nézzen utána a dolognak mert lehet hogy máshol épp nagyobb szükség lett volna rájuk mint egy horror filmet néző családnál. Ezzel elmentek. De most komolyan hogy léteznek ilyen emberek?! Rosszat akar mindenki vagy mi? Jól ismer itt minket mindenki, nem tudom hogy gondolhatták ezt komolyan...felháboritó.

2019. jún. 29. 23:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Te tényleg sötét vagy.

Félreértés történt, ennyi.

2019. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Esélyes, hogy egye élettelen emberke volt, aki vágyott valami izgalomra. Na, ők azok, akik telepletykálják a környéket, hogy ha egy zacskó húst viszel haza, akkor biztos embereket darabolsz fel...
2019. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
De legalább biztonságba akarja tudni a lányod...
2019. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Jó szándék vezérelte
2019. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
Uhh, háát, oké.. cipőstűl nem engedtem volna be a zsarukat, fél órát szenvedek hetente , hogy alkoholal felmossak.. látod, nekem ez a horror. Másik, örülj neki, hogy vannak figyelmes szomszédok. :)
2019. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Jó szándék az. Kívül belül ismer minket itt mindenki soha nem verjük a gyereket SOHA.

Most a fél környék erről beszél hogy mi verjük a gyereket. Nagyon jó szándék, az ügy után. Én lennék a sötét? Ha bevittek volna minket egy ilyen "félreértés" miatt, és nem tudtuk volna bizonyitani hogy filmet néztünk akkor is én lennék a sötét? Az emberek csak rosszat akarnak a másiknak, csak azért mert nekik szar az életük legyen a másiknak is szar. Gratulálok. Lehet keresni másik lakást mert a napi "Tényleg veritek a gyereket?" kérdés már lehangoló és botrányos. Megkérnék minden idős hölgyet, hogy ha szórakozni akar és izgalomra vágyik látogasson be egy akció filmre vagy egy drámára valamelyik moziban, és ne az én családomról terjessze a hülyeséget rendőri beavatkozás után is. Köszönöm.

2019. jún. 30. 01:29
 7/23 A kérdező kommentje:

Apropó figyelmes szomszédokra kitérve, azt senki sem jelenti be, hogy egy hajléktalan idős úr a pincében tanyázik. Köhög, fuldoklik stb. Lehetséges hogy orvosi ellátásra lenne szüksége, de nem ki nem szarja le a hajléktalanokat azokat a szerencsétleneket rajtam és a páromon kívül...arra kéne figyelni, a lányomra vagyunk ketten hogy figyeljünk hiszen ezért vállaltuk be hogy felneveljük és figyelemmel kísérjük a kis útját ebben a szar pletykás életben.

Ez komolyan botrány és szégyen.

2019. jún. 30. 01:36
 8/23 A kérdező kommentje:

Életünkben nem volt dolgunk rendőrrel most meg meg vagyunk bélyegezve az egész környéken. Az ember szarni nem mehet el anélkül hogy valaki kintről megérezze a bűzt és pletykálja hogy: "Hallod Jancsi, a Lacinak milyen büdös az ürüléke."


Mielött valami idős emberekhez hűséget fogadott emberke leírja hogy Te ilyen dolgokhoz hasonlítod a lányod ügyét...kijelentem hogy nem, egyszerű példákat hoztam fel. Jó éjt.

2019. jún. 30. 01:41
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem teljes hangerőn bömböltetve kellene tévézni.
2019. jún. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Egy kellemetlen félreértés történt. A helyedben nem reagálnám túl és örúlnék ha a szomszédom figyelne a lakásomra. Sokan nem hívnák a zsarukat ha a szomszédban vernék a gyerekeket. A sztorinak híre megy és ez nem feltétlenül vet rád rossz fényt.


Off: ha választanom kéne hogy ki legyen a szomszédom te vagy a rendőrkihívos csaj akkor én az utóbbit választanám.

2019. jún. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!