Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hova tettétek fel az Apple...

Ti hova tettétek fel az Apple logó matricát?

Figyelt kérdés

Sok autón látom, hogy a hátuljára teszik. Suzuki lógó mellé :D


Én a bömös hátsója jobb felsőhöz fogom tenni :D



2019. júl. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Sehova. Nekem olyan matrica van, hogy ,,100% Magyar”
2019. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Ilyenkor olyan hülyén érzem magam, hogy néhány nehéz sorsú embernek az a poénkodás tárgya, ami nekünk teljesen természetes. Írok az iPademen, a BMW a garázsban, a matricát nyilván nem tettem fel sehova mert minek, és akkor ilyeneket olvasok, hogy valakinek ez akkora elérhetetlen luxus, inkább poént csinál belőle. Nem is értem teljesen, az a vicc tárgya, hogy bárki kiteszi a matricát menőzni?
2019. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nagyon figyelemfelkeltő, Na meg úgy egyáltalán aki szereti az apple termékeket akkor miért ne tehetnénk ki a kocsira?


😁😎

2019. júl. 14. 20:26
 4/5 A kérdező kommentje:

Szakadt munkásautó tehertartó falán is láttam pesten ..🤣

Meg rozsda evett hátsó ajtón... gondolom inkább iphone-t vettek mint festéket 😂🤦‍♂️👏😒

2019. júl. 20. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek a gépek többnyire munkaeszközök, játszani sem nagyon lehet velük. Most gondolj bele mennyire tartanád menőnek, ha valaki mondjuk ásót, lapátot, traktort, injekciós tűt, kés, villa, ollót és egyebeket ragasztgatna az autójára.
2019. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!