Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A grafikus szakma szerintetek jó?

A grafikus szakma szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Vélemények?

Tapasztalatok?



2019. aug. 2. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Az tuti h nem a te valódi pályád, különben nem kérdeznél ilyet :D

Mit akarsz csinálni valójában? Mi köt le? Mit élvezel csinálni?

2019. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jó.
2019. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Az a probléma vele, hogy iszonyatosan telített és nagyon sok benne a kókler. Így szerintem pályakezdőként nehéz elindulni benne.
2019. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok grafikus, de annyira sok magát művésznek tartó ember van, hogy nem hinném, hogy meg lehetne belőle élni.
2019. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Több ismerősöm is van, egyikük se tudott szakmában elhelyezkedni, úgyhogy éhbérért güriznek gyárban meg irodában. Ezen felül van külföldi ismerős is, tehetséges és a kutyának se kell, de ő legalább el tud tengődni az interneten keresztül szerzett megrendelései árából. Mondjuk én nem adnék 30+ ezret egy digitális rajzért, de ez a biznisz is létezik és működik is.

Úgyhogy szerintem jobban jársz egy olyan szakmával, ami keresett. És nem az infóra gondolok. Nézz szét a piacon, mit keresnek sokan.

2019. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem keress még mást is ami érdekel és második állásként kezd el. És majd ha belejössz, híresebb leszel, tudsz vele mit kezdeni, akkor csináld főállásban.
2019. aug. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!