Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 24 óràs szolgàlat alatt a...

24 óràs szolgàlat alatt a vagyonör kap ételt italt a cégtöl vagy azt magànak kell vinnie?

Figyelt kérdés
Szóval tegyuk fel ott vagyok reggel 6-tól màsnap reggel hatig. Mit eszek mit iszok?? Magamnak kell vinni vagy ezt biztositjak?? Ha nem akkor mit erdemes vinni ami nem romlik meg?? Szendvicseket?? De most komolyan mit nem tudok rajonni. Es hasznalhatom a ceges étkezdét?? Mikrot stb.????

2019. aug. 4. 15:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Van egy kis, általában vacakul felszerelt külön konyha, pihenő az őröknek, a legtöbb esetben csak panaszt hallottam tőlük. A cég telephelyet, ahol dolgoznak, nem igazán használhatják saját kedvükre. Kaját nem kapsz. Örülj neki, ha fizetést fogsz. Bár ahhoz előbb el kellene végezni egy tanfolyamot, nem?
2019. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De a szendvicsek nem fognak megromlani?? Nekem vinnem kell 15-t akkor minimum.
2019. aug. 4. 15:23
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Elég életképtelen vagy, ha ennyire tájékozatlan vagy a való életben bevett szokásokról. Dolgoztál már valaha egyáltalán? Vagy 18?

Hűtő és mikro azért szokott lenni mindenhol.

2019. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

7 évesen életképesebb voltam.

Ekkora szerencsétlennek lenni, mint te, már komolyan tudomány.

2019. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Örülj ha bejelentenek és 600Ft-nál magasabb órabért kapsz. Még kaját is adjanak. XD ez már nem az isi menza. :D
2019. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hat most honnan tudjam?? Szendvicseket hutobe majd rakjam be?? Nem lesz fura ize? Ilyenekre gondoltam. Mindjart megkerdezem itthon is.
2019. aug. 4. 15:29
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Jó ég. XD de komolyan. Nem baj, egy nap úgyis csövesként vagy börtönben végzi, legkésőbb akkor el fog tűnni innen. Addig meg röhögjünk rajta, másra nem alkalmas.
2019. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%

Imádom ezt az embert :D

Troll vagy sem, igazi kabaré.

2019. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
Én balut jobban szeretem, neki magasabb a színvonala.
2019. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
szerintem ez most viccesebb mint balázska :D
2019. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!