Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két rossz közül melyiket...

Két rossz közül melyiket választanátok: Sparban pénztáros, itt van heti egy 12 óra, vagy gyárban operátor 8 óra 3 szak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Spar.
2019. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyban függ attól hogy melyik gyárban mit jelent operátorkodni. Ha a 3 műszakot végig kell tolni úgy mint a nappali melókat, akkor az szerintem rosszabb. Mondjuk 12 órát pénztárban lenni sem lehet egyszerű, de valamivel jobbnak látszik. Az sem mindegy, hogy csak átmenetileg vagy hosszútávra kell a munka, mert érdemes nézni hol van több lehetőséged tovabbképzésre, meg ilyenek.
2019. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizu sem mindegy.
2019. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
180 mindketten
2019. aug. 4. 22:10
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
És hogy állsz az emberekkel? Tudod őket kezelni, ha rossz napjuk van és beléd törlik a lábukat, akkor is? Mert ha nem, és ettől az idegeid kikészülnek, lehet mégis jobban jársz (ideiglenesen, amíg nem találsz jobbat) a gyárral.
2019. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már dolgoztam évekig 2 műszakban gyárban, és voltam pénztáros (Auchan) 12 órában, sőt sokszor 14 órában is, így a tapasztalaom alapján inkább gyárba mennék. Igaz monoton, de ott bedugtam a fólest a fülembe, és nem kellett senkivel sem foglalkoznom csak a munkával. Pénztárosként sok idióta azt hitte, hogy apénztáros azért van, hogy az ő hisztijeit, dühöngéseit elviseljék. Mintha bokszzsák lettem volna. Sokszor a pénztáros volt az idióta, ha

- nem volt elég pénzük ( miért vagy olyan szemét, hogy nem engeded el azt a 120 forintot? ÓÓ hogy rohadnál meg.. költsd gyógyszerre a hiányzó összeget bla,bla.) Az senkinek nem jut eszébe, hogy pénzhiánynál a pénztárostól vonják le, és ha többször előfordul fegyelmivel kirúgják.

- ba** miattad otthon hagytam a pénztárcámat!

- mit bámulod a férjemet? Rá vagy kattanva? ( nem bámulod, csak így akarják a figyelmedet elvonni)

- egy rohadt fideszes vagy, mert ilyen rohadt drágán áruljátok a banánt (mintha a pénztároson múlna az árazás)

- mi a f**ért nem megy a sor? (mert a sor elején a szerencsétlennek eszébe jut, hogy nem vette meg a tampont, a kekszet, a sört, és minden szó nélkül visszaszaladt érte..De a gépbe már be van ütve az áruja zöme.

- nem volt kiírva, hogy a zöldséget be kell árazni a zöldséges osztályon ( csupán csak a szemét nem veri ki a tábla)

Nekem elegem lett a sok idiótából, így egy nap mondtam a főnökömnek, hogy vagy elbúcsúzunk közös megegyezéssel, vagy az első kiborulásnál neki ugrok az idiótának aki felhúz idegileg.

Gyárban nyugisabb, ott csak délelőtt szívozott a tudatlan supervisor aki élvezte a hatalmát..de az ilyenek gyengécskék a sok vásárlóktól.

2019. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat elírtam. Gyárban 3 műszakban dolgoztam én is. Éjszak volt a legjobb egyébként.Akkor egy főnök sincs bent. nbyugi, csend van, és a munka is jobban ment mindig.
2019. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyre, ahol napi 8 óránál többet kell dolgozni, nem is szabad elmenni. Az nem munkahely, ott rabszolgatartás folyik. A gyárban se nagyon jó, de tudod, hogy csak 8 óra a munkaidő, miután végzel, még van időd másra is.
2019. aug. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

A Sparban heti hány napot dolgoznál, és a többi napon hány órát, és hánytól hányig?


5: A gyárban a kollégák is ugyanúgy beletörölhetik a lábukat, ha rossz napjuk van. Pláne hogy mindig akad legalább egyvalaki, aki szereti kóstolgatni az újoncot. Tapasztalat.

2019. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De a gyárban nem tilos visszaszólni. A vevőnek meg hát... Nem illik. Ha az ember sokáig akar ott dolgozni, legalábbis.
2019. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!