Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Itthagyjam az egyetemet, hogy...

Itthagyjam az egyetemet, hogy elmenjek az autóbuszállomásra forgalmistának?

Figyelt kérdés

BGE-re járok Gazdálkodás és menedzsment szakon tanulok.

Na ugye érettségi után szakközépben én elvégeztem egy technikusit,Közúti közlekedésüzemvitel ellátó bizonyítványt szereztem.Szerettem oda járni,valamennyire érdekelt is és a szakmai gyakorlat nagyon tetszett.De tudtam,hogy ezzel nem lehet elhelyezkedni és rájöttem,hogy többre akarom vinni,tanulni akarok és egyetemre akarok menni.

El is mentem egy gazdálkodás és menedzsment szakra,a gazdasági terület elvileg nagyon jól fizet.De kiderült,hogy egyáltalán nem tetszik ez a szak,hidegen hagy az egész,amit itt tanulok.Az előadásokat is mind végigaludtam.

De most néztem az álláshirdetéseket és megvan hirdetve egy forgalmista állás az autóbuszállomásra.Ugyan annál a vállalatnál,ahol voltam a szakközépben szakmai gyakorlaton is!Mondjuk nem tudom hogy fizethet,nem hiszem hogy valami jól.

Mi lenne ha jelentkeznék és itthagynám a francba az egyetemet?



2019. aug. 6. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hol tartasz a képzésben?
2019. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 féléven vagyok túl
2019. aug. 6. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Végezd el, esetleg jelentkezz át máshova, de mindenképp legyen diplomád. Aztán majd dönthetsz
2019. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát jelentkezz és meglátod, hogy mit ajánlanak, HA egyáltalán behívnak!


Mert azt ugye tudod, hogy nem te leszel az egyedüli pályázó és az is lehet, hogy meg van már a befutó, az egyik sofőr valakijének a személyében....


Ha meg az egyetem ennyire nem érdekel, akkor kár belé energiát fektetned, de ha jól megy amúgy, akkor egy diploma sosem árt.

2019. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk az a probléma,hogy 2 megyével arrébb van,de adnak lakástámogatást vagy szállást
2019. aug. 6. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
#18.39 Ha 2 félév lenne hátra, azt mondanám, fejezd be. De még két évet tanulni olyat, amitől kiráz a hideg... Próbáld ki a buszirányítást, de legyen "B" terved arra az esetre, ha nem jön be!
2019. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Buszirányítóknál voltam 2 éve szakmai gyakorlaton.Nekem való munka.

De szerintem nem fizethet valami jól.Gazdmen diplomával meg megkereshetnék nettó 300-at is.Leginkább anyagi rész ami miatt kétséges

2019. aug. 6. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát én mondjuk a helyedben átmennek levelezore de megcsinalnam ha már elkezdtem. Ugyanakkor meg azt is megértem ha nagyon utálod és nem akarod akkor tényleg hagyd ott.


Nehéz kérdés. Csak a munka miatt ne hagyd ott szeritnem csak ha tényleg úgy érzed hogy ez nagyon nagyon távol áll tőled.

2019. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel abszolút az egész, akkor hagyd ott. Én jelentkeznék a helyedben, egy próbát megér, hátha behívnak.
2019. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!