Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gonosz, áskálódó, unatkozó...

Gonosz, áskálódó, unatkozó nyugdíjasokkal mit lehet kezdeni aki folyton azt keresik mibe köthetnek bele? Teljesen mindegy mit csinálsz, nagyítóval keresik hibát mindenben. Ha sapka van rajtad az a baj, ha nincs az a baj.

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hagyni kell őket meghalni a a nagy magányban.
2019. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Határozottan oda kell állni elé, és megmondani, hogy ne kóstolgasson, mert hosszú távon neki lesz rosszabb. Ha békésen hagyod és lenyeled, azzal csak azt fogja hinni, hogy következmények nélkül kiabálhat rád kígyót-békát.
2019. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Adni alájuk a lovat. ;)

Sőt felül licitálni lehetetlen dolgokkal.

Nekik ez a szórakozásuk az életben. Ennyire vitték és 10 ezer Erzsébet utalványra.



Aztán szórakozni rajtuk, amint látod, milyen szánalmasak.


Erről írt számot a Blind Myself - go get a life Horvath Béláné

2019. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindez munkahelyen megy, ahol önkéntesként dolgoznak és keverik a sz@rt meg áskálódnak folyton. Azt gondolják mindent megtehetnek mert ők ingyen "dolgoznak". Persze alig csinálnak valamit csak töltik az időt valahol unalmukban. De csókoljunk kezet érte, a nagy semmiért.
2019. aug. 16. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
vissza kell pofázni a vén nyanyáknak hogy tudják hol a helyük
2019. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Meg kell mondani hogy ezt hagyja abba mert igy nem viselkedhetnek senkivel,ezt eloirja a munkahelyi szabalyzat is,ellenkezo esetben ha nem hagyjak abba ertesiteni fogod a feletteset..

Ha ez se megy,akkor szolj azonnal a felettesenek,ne sz@rakodj.

2019. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Őket is le kell pontozni, mint mindenki mást gyk-n. Így mutatod meg, hogy te sem vagy jobb nálunk.
2019. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

#7 szerintem nem a Kérdező pontoz, hanem valami autista troll. Elég sivár élete lehet.

Small thingz amuse small mindz.

2019. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Főnökkel beszélni, nem etikus, de ez van.. ha több különböző forrásból kap panaszt, előbb-utóbb helyre teszi őket.
2019. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ne engem bántsatok, senkit nem pontoztam se le se fel. De most mindenkinek nyomok egy zöldet aki hozzászólt, ne érje szó a ház elejét. :)

Az a baj hogy van akiket mrggyőznek a nyanyák, a vezetők közül is van :( tehetetlen vagy a hazugságaikkal szemben. Pl kitalalják, hogy te lenézed őket. Meg nem köszönsz nekik. Ami nem igaz. Mimdig előre köszönök nekik meg kedves vagyok. De totál frusztraltak és azt képzelik őket lenézik. Tök mindegy mit csinalok akkor is ezt fogjak gondolni. Mert szerintem saját magukat nem tartjak semmire. Ezzel lehetetlen mit kezdeni.

2019. aug. 17. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!