Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl vagy Aldi munkahely,...

Lidl vagy Aldi munkahely, vélemények? Vendéglátásban vagyok, váltani szeretnék.

Figyelt kérdés

Még tanulok, estin. Májusban érettségizem.

Már nem érzem jól magam a vendéglátásban.


Van valakinek tapasztalata vagy véleménye?

Köszi.


20/F



2019. aug. 26. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan Aldiban és Lidlben nem dolgoztam, de vendéglátásban és a kereskedelem más területén igen. Nálam sajnos( vagy éppen marha nagy szerencsére!!) hamar betelt a pohár, 1 év elég volt mind a kereskedelemből, mind a vendéglátásból, így elmentem továbbtanulni és dupla annyi fizetésért fele annyit dolgozom, mind időben, mind energiát tekintve.


En amondó vagyok, hogy amíg fiatal vagy, jó ez a 2 terület, de 35-40 körül, családos emberként egyik sem megfelelő! Pláne, amikor hétvégén is kelhetsz 6kor. Szerintem tanulj!

2019. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Pedig ponthogy elég jól megy a kereskedelem és a vendéglátás is. Egy főszakács simán megkeres 500 nettót. Egy hivatásos pincér vidéken 300 nettó körül keres,bp-en 350 körül. Persze más a helyzet ha mosogató vagy kézilány vagy...


Sajnos külföldön is kivajtják a beledet vendéglátásban.


Lidlről tudok nyilatkozni ismerősökön keresztül. Nem lesz olyan fizud mint egy pincérnek de sokkal jobb a munkaidő. A fizetés elég korrekt. A cafeteria rendszerük talán a legjobb a nagyvállalatok között. Évi 80. E. Ftos egészségbiztosítás, havi 25 ezer forint lidl kártyára, masszázs kupon stb. Cserébe bolti dolgozóként és irodistaként is kihajtják a beledet. Perce pontosan nézik a szünetet. Ha elsumákolsz 2 percet akkor következő héten annyival tovább kell dolgoznod, ez nem vicc!!! Konkrétan egy sz,rást megkell tervezned mert annyira kivagy használva.

2019. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nettó 104.000 Forintot keresek pultosként, VÁCON


Érted màr a problémámat?

2019. aug. 27. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Pincer nem keres netto 300 at. Max 230 de az napi 12 ora. Balcsin tobb
2019. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Videken 180-190 a max. Volt parom az volt es ennyit kapott heti 6 nappal
2019. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Hivatásos pincérre gondoltam. Tehát akinek van róla végzettsége, van 1-2 év munkatapasztalata és beszél egy idegennyelvet legalább.


Kérdező: Ez 5 éve is elég kevésnek számítana. Mindenképpen válts. Ajánlom neked hogy bögéssz az aldi vagy a lidl oldalán. Általában fizetéssel hirdetik meg a pozíciókat. :) Szerencsére ők mindenhol ott vannak, úgyhogy tuti lesz a közeledben egy bolt.

2019. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az aki azt írta hogy a pincér jól keres Magyarországon(hivatásos pincérként) az elég nagy butaságot írt. Nálunk Fehérváron sehol sem kapsz 2021-ben 250 nettónál többet(túlórával együtt). Ismerősöm volt külföldön Angliában 3 évet pincér egy elég menő helyen. Fehérváron pedig azt mondták pl az egyik helyen hogy mivel nincs papírja róla ezért 120 nettót tudnak adni neki 8 órában. Na ez a vicc... Szóval az a nettó 300-350 pincérnek eléggé sokkallom, azért ne beszéljünk badarságokat.
2021. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!