Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nem ciki, amikor...

Szerintetek nem ciki, amikor valaki pont betegszabi után esik teherbe?

Figyelt kérdés

Pl egy nő otthon marad 3 hónapot egy műtét miatt, és alig megy vissza egy hetet dolgozni, kiderül hogy várandós...


Mert most nagyon parázok, hogy velem ez lesz...


2019. szept. 1. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem igen.

Nyilván nem gyerekjáték volt, ami miatt 3 hónap betegállományba kellett menni. Dugni volt esze, dolgozni nem...


Nyilván kivételek vannak, pl egy lábtörés vagy ilyesmi. De azért fura valóban

2019. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem az egyáltalán.

Tehát csak azért,mert betegen otthon vagyok,nem szexeljek.Ekkora hülyeséget.

2019. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Na pont ezért nem szabad nőket felvenni. Teljességgel megbízhatatlanok.
2019. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert amúgy is, neked kötelező lenne elmondani, hogy pont abban a három hónapban, nem utána pár nappal/egy héttel estél teherbe? Amúgy se hiszem, hogy bárki kérdezné napra, óra, hogy akkor mikor is estel teherbe es milyen pózban, mennyit élvezett a párod? Vagy hogy kepzelted ezt most el?
2019. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közünk hozzá, hogy ki mivel tölti a betegszabiját. Legalábbis én nem vagyok pletykás, sem minden lében kanál. Ezért tojok arra, hogy mit gondolnak mások, és tojok a munkatársaim magánéletére.
2019. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha most derült ki hogy várandós vagy akkor siman dolgozhatsz még több mint félévet. 😀
2019. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem ciki, hanem vicces egy kicsit. Kufircolt betegállomány alatt és nem a szabi alatt.
2019. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mit dolgozol, de van olyan, aki 6-7 hónaposan is dolgozik. Meg vannak olyanok is, akik 14 hetesen már táppénzre vetetik magukat, amúgy meg bírnák a munkát még. Persze, ha valakinek megterhelő fizikai munkája van vagy veszélyeztetett ott nem kérdés. Viszont a munkáltató nem fog örülni az fix.
2019. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A munkáltatónak sem senki másnak köze nincs hozzá, hogy magánéletedben mit csinálsz!
2019. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!