Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi fizetést kap kézhez...

Mennyi fizetést kap kézhez manapsàg egy közmunkàs?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 80 körül
2019. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Duenna ***** válasza:
2019. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54ezret
2019. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért ilyen kevés??
2019. szept. 3. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Mert Amerikában a közmunka egy büntetés féle.


Itthon meg ingyen munkaerő.

A szép szöveg szerint, azért hogy így ösztönözze a közmunkást a rendes munka vállalásra.


Én voltam közmunkás, így tapasztalatból mondom, hogy egyfajta stigma rendes munkakeresésnél. Negatívum. Esélytelen vagy, ha beleírod a cv-be. Akkor is ha diplomás vagy. Hidd el tudnék "mesélni"


És igen, megvetnek érte. Még akkor is, ha szakirányú végzettséggel vagy olyan cégnél ahová való lennél.

2019. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tenyleg leneznek erte, de legalabb tok ego is mondanod ha vki megkerdezi. Pedig sok esetben ez van es kesz. Diplomaskent szakiranyu helyen lehet kapni kozmunkaskent 70 e korul is talan.
2019. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor én le vagyok maradva, mert nem tudom mióta stigma vagy ciki az, ha valaki dolgozik. Álláspontom szerint egyetlen tisztességgel végzett munka sem szégyen, ellentétben a munkakerüléssel és a lumpolással. Sokkal rosszabbul mutat egy önéletrajzban, ha valaki 10 éve segélyen él vagy akár életében nem dolgozott.
2019. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
De a felszines emberek Nem igy itelnek Ahogyan te
2020. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!