Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Buszsofőrökhöz és kamionsofőrö...

Buszsofőrökhöz és kamionsofőrökhöz szólna a kérdésem: Milyen szakmával töltöttétek el az időt vagy mit csináltatok addig amíg nem választották a hivatást?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Suli, majd sereg, onnan FŐTAXI, majd teherkocsi, majd Volánbusz.
2019. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaz még nem vagyok az de majd kamionos leszek, jelenleg hamarosan kezdem is a C+E jogsit csak még várni kell mert még nem gyűlt össze a létszám.

Jövő héten megyek P2 vizsgára.

Most vagyok 21 éves.


Meglett az érettségi,vagyónőri szakmám van, 2 évig aszatlos szakmát tanultam, nem jött be,ezért be is fejeztem,most munkanélküli vagyok,jelen állás szerint hamarosan indul a képzés, mellete munkát keresek és el kezdtem tanulni az angolt el is érkeztünk napjainkig :-D

Sikerül a jogsi, kicsit furgozozom belföldön és nemzetközibe,először elég lesz a kicsivel el tévedek vagy meghúzok valamit majd rá ülök kamionra ha tetszik akkor benne maradok, egy ideig biztosan benne leszek,közben sportolok mert az fontos!!

Ezekután be állok a magyar seregbe majd ha ki bírom és fel is vesznek akkor kb 1 évig maradok aztán megyek az idegenlégióba, remélhetőleg megtanítanak hogyan is legyek kemény :-D

Jelenleg le írtam olyan dolgot is ami nem biztos hogy érdekel.

2019. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

suli (csak érettségi)->anglia szállodai munka -> amíg a jogsit csináltam otthon voltam nem csináltam semmit -> kamionozás :D 22 évesen kezdtem én is. De 25 évesen most már elég volt belőle, inkább tanulok valami más szakmát mert ennek nincs jövője, sosem a pénz motivált és nem szeretném pénzre váltani az életem :D


Amúgy annak aki előttem írt: furgonozni nem biztos hogy jó ötlet, mivel az egész más, rohadt hajtós, nincsenek vezetési idők, és nemzetköziben nem kell sok mindent megtanulni, azt úgy is megtudod majd mikor kamionozol, a kamiont kell inkább megtanulni. Azért is mondom ezt, mert a hajtás miatt nehogy már idő előtt eleged legyen az egészből :D

2019. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Meg azt tegyük hozzá hogy furgonozás mellett nem igazán fogja tudni csinálni a jogsikat. De ő tudja...
2019. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztam gyárban, boltban majd 21 évesen nemzetköziben kezdtem.
2019. szept. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4# Köszi az infót,tudom milyen a furgozozás,előtte mindenképpen le rakom a kamionos jogsit,azért fogok furgonnal kezdeni hogy szokjam a hosszabb utakat,méretekekt majd egyre nagyobb gépre ülök, ja és furgonnal szeretnék el jutni például Svájcba mivel azt hallottam hogy kamionnal az autópályákon kívül elég szűkösek az utak és még egyébb helyekre, mivel furgonnal lesz olyan amikor csak bundeszen megyek így szét tudok nézni, kisebb-nagyobb falukban-városokban és ugye elég sok helyen meg tudok vele állni még kamionnal nem, leginkább a kamionozást pár évig szeretném csinálni nem csak a pénz miatt de az is szerepet játszik benne.
2019. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vendéglátóztam.
2019. okt. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!