Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha gyàrban a szekrényben...

Ha gyàrban a szekrényben hagyom a mobilom és bezàrom akkor szerintetek kilopjàk?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkodok ha felvesznek hova rakjam majd a mobilt. Bevinni nem akarom mert fizikai munka és összetörik. Szóval kilopjàk vagy mi a megoldàs?? Mindenképp adnak szekrényt ugye??

2019. szept. 10. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyárban kulcsos öltözőszekrény van, meg van a csarnokban személyreszabott kulcsos értékmegőrzőnk nem messze tőlünk. De nem tudom nálad hogyan lesz, ez mindenhol más.
2019. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősen függ az adott környezettől.

Nálunk bármit bárhol szét lehet hagyni és a szekrényed is tárva-nyitva. A legrosszabb, hogy valaki utánad megy és szól neked róla, vagy ha a közösben hagyod a mosatlan edényed, elmosva és a közös szekrényben találod meg.

De tirpákfalván tirpák munkaerők közt akadnak rémsztorik is.

Hallottam már mobil, kaja, de még cipőlopásról is más helyeken. Úgyhogy ez tényleg az adott hely sajátossága, majd ott helyben derül ki, ahogy elkezdesz beszélgetni a kollégákkal.

2019. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kulcsos öltöző volt, de némelyik kulcs kinyitott más szekrényeket is, szóval volt, hogy loptak, oda ne tedd! A termelési terület előtt volt értékmegőrző, abba tettük az értékeket.
2019. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Helytől függ.

Amikor pályakezdőként ugródeszkànak elmentem hasonló helyre melózni, akkor nyitva hagyhatam a kulcsos szekrényt, de az egész pénztárcát mindennel az asztalnál vagy bárhol.

Akkori kis csapatunk becsületes volt s rendes IQval rendelkezők. (Gyógyszeripar)


Vannak jó fém dobozok teló méretben is (én viaszfaragvànyaim részeit tartom bennük)

De ha ennyire félted... Miért nem veszel valami ratyit 5-10ezerért s viszed azt magaddal melóba?


A telefonban ami fontos: számok, elérhetőség, semmi más.


S ezt huszonévesként mondom.


Father-nak is ha kint ügyköd garázsban vagy kertben mindig elérhető, de a kis nyomkodós nokiát viszi magával.


Nem tudom minek kell ekkora ügyet keríteni egy telefonnak.

2019. szept. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!