Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Ti maradnátok ezen a munkahelyen, ilyen körülmények között?

Egy vállakozó mellett vagyok asszisztens. Nem ilyen alibi vállalkozásról van szó, hanem elismert cégről (a városban, ahol élek). Imádnám ezt a munkát, tetszenek a feladatok...ha - és el sem hinném, ha nem velem történne meg - nem inná magát majdnem minden nap konkrétan részegre a főnök. Komolyan mondom, nem hiszem el, néha már délelőtt készre vágja magát. Ilyenkor alig pörög a nyelve, ugráltat, cseszeget, ügyfelek előtt főleg kellemetlen stb. Amúgy is utálom, ha valaki reszeg, de ő különösen paraszt tud lenni. Az tart vissza, hogy kisváros lévén nem sok munkalehetőség van és a munkakört tényleg szeretem, illetve ha nem részeg, általában nagyon rendes. Letenni nem fogja a poharat, erre ár rájöttem. Ti mit tennétek?

szept. 11. 10:25  Privát üzenet  

A válaszok
Goldmund73 nevű felhasználó válasza:

Nem kell azonnal lelépni, de kezdj el keresgélni.

Már csak azért is, mert az a vállalkozás, amit egy részeges ember vezet, előbb-utóbb biztosan csődbe megy, tehát meg fog szűnni az állásod.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 11:25 Privát üzenet
Attól függ. Ha van tartalékom, inkàbb kilépnék.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 11. 11:42 Privát üzenet
Kilépnék. Meg is tettem, szintén kis családi vállalkozás, és a főkönyvelőnő volt már sokszor délelőttre matt részeg. Ő nem cseszegetett, csak kevert, telefonon fasságokat mondott, keresztbe szervezett, nem emlékezett, hogy mit kért tőlem. Én eljöttem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 14:02 Privát üzenet
Te érzed, hogy el bírod-e viselni. Minden munkahelyen lesz valami probléma, és lehet, hogy ha máshova mennél, futva menekülnél vissza oda, ahol most vagy.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 15. 08:02 Privát üzenet
Ez a vállalkozók hátránya. Ezt harcoltuk ki a nyolcvanas évek végén, és lám, ez lett belőle. Ilyen lovat akartunk?

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 15. 08:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy biztonsàgi örtöl elvàrjàk a munkahelyén hogy mindennap borotvàlkozzon?
Hogy lehetne rászorítani egy ötven körüli nőt arra, hogy mindenkivel tegeződjön össze a munkahelyén?
Ha valaki jól dolgozik egy adott munkahelyen, miért mondja a környezete rá, hogy nagy a mellénye? Milyen összefüggés van a kettő között?
Felmondás idö alatt, szeruödhetek más munkahellyel . Már nem birom a jelenlegi munkamat talatlam sokkal jobbat (körülmények és pénzben is jobb) Februar 22-ig tart a felmondás. A...
Embertelen körülmények, piszokság a munkahelyen. Hol tegyek panaszt?
Szeretnék példaképeket keresni a munkahelyen? Hogy találok ilyen embereket? Kik azok, akikre ti felnéznétek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!