Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen alkalmi munkát ajánlaná...

Milyen alkalmi munkát ajánlanátok, ilyen tulajdonságú ember számára?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami nyugis helyen, vagyis ha dolgozni kell azzal nincs gond, sőt. Nem szeretnék tétlenkedni, ilyesmi.

Nyugis alatt olyanra gondolok, ahol nem bámul ezer ember munkavégzés közben, ilyesmi. Esti munkában gondolkodtam, vagy ilyesmi, ott biztos nincs sok ember, főleg civil. Kicsit önbizalomhiányos vagyok, emiatt van ez a gondom. :) Mit ajánlanál ilyenként? Egyébként voltam már Piacos is, ahol egyedül kellett egész nap árulnom, és több száz embert szolgáltam ki, tehát nem tartom magam butának vagy elveszettnek azért.


2019. szept. 17. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyesmi munkahely.
2019. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztonsági őr?
2019. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alkalmi munka alatt pedig úgy értem, hogy amíg tanulok nem kell azonnal szidni, hogy kezdjek valamit az életemmel stb.. :D
2019. szept. 17. 15:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Most tényleg nincs valami zártabb betanított munka, ahol max 10 emberrel vagyok egybe vagy valami ? xd Nem szeretek tevékenykedni, ha bámulnak.
2019. szept. 17. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj irodai takarítónak, "vagy ilyesmi". Menj raktárosnak, "vagy ilyesmi".
2019. okt. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj könyvesbolti eladónak, kávézósnak "vagy ilyesmi"...


Egyébként mi a rák bajod van attól, hogy meglátnak, hogy dolgozol? Nem ciki dolgozni! Egyébként is ki nem tojja le azokat az embereket?

2019. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!