Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok? N35

Milyen munkát ajánlanátok? N35

Figyelt kérdés

Az egyik itteni kérdés alapján kérdem, ahol leírtam, hogy nem szeretem az irodai munkám, mert unom. Semmi kihívás nincs benne, nulla kreativitást igényel, na jó, jól kell fogalmazni, jogszabályokat használni, de nekem ez kevés. 8 éve dolgozom itt, előtte sok mindent tanultam.

Angol szakon végeztem (csak BA), magánban tanítani szoktam, de már az sem motivál. Tanultam még pénzügyet, ami nem érdekel, idegenforgalmat, ami nem családbarat és egy nyelv kevés.

Kemény fizikai munkát nem bírnám. Jobban szeretek egyedül dolgozni, ha csak rajtam van a felelősség. Szeretek szervezkedni, vegiggondolni dolgokat, mi hogyan a legjobb.

Mindig is érdekelt a pszichológia, az emberi lélek, a társadalom, női férfi szerepek, kölcsönhatasok, stb. Állami félévem már nincs, de tanulásra nyitott vagyok. (okj pl)

Valaki hasonló tulajdonsagokkal, érdeklődéssel mit csinál?



2019. szept. 22. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, a fizetés, mert hát pénzből él az ember... Jelenleg kb nettó 250et keresek, nyilván nem szeretnék ennél kevesebbet.
2019. szept. 22. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedagógiai okj? Ott van pszichológia is.
2019. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végezz el valami online kurzust és te is lehetsz valami sarlatán life coach vagy ilyesmi.


Bár azt nem egészen értem, ha szeretsz szervezni, meg érdekel a pszichológia, akkor hogy jön ez össze azzal, hogy egyedül akarsz dolgozni

2019. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Pedagógiai okj-vel mit? Amivel megkapom ezt a pénzt?


Mert a pszichológus nem egyedül dolgozik? (többnyire)

És szervezni önállóan nem lehet?

2019. szept. 22. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedagógiai végzettséggel van némi lehetősèg, olvass utána.
2019. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert a pszichológus nem egyedül dolgozik? (többnyire) A pácienssel dolgozik...

És szervezni önállóan nem lehet? Embereknek szervez valaki dolgokat rengeteg emberrel tartva a kapcsolatot, koordinálva embereket...

2019. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös,mire gondolsz pontosan?


6-os, úgy értettem, hogy egyedül dolgozom; a munka, a felelősség csak az enyém.

2019. szept. 24. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!