Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkások! Hogy viselitek...

Gyári munkások! Hogy viselitek a gyári munkát? Illetve aki nem szerette, nem bírta az hova tudott lépni tovább?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Lépni csak feljebb léptem szakmunkára az operátorok sorából és ez még érdekes is, sokrétű is, meg jól fizet. Egyelőre megszakadni se kell, sokszor van időm két tevékenység között ülni és netezni. A kollégák értelmesnek, minden nap tanulok valami újat, a közvetlen főnökeim jó fejek. A munkám kellemes ötvözete a szellemi és fizikai munkának. Mi kell még? Én jól el vagyok ezzel.
2019. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Másfél év autóösszerakás után kiléptem a biztosból a bizonytalanba. Hazaköltöztem fatornyos falumba, ott szerencsére kaptam egy nem túl jól fizető, de elfogadható állást, és mellette egy üzlettárssal hozzáfogtam egy vállalkozáshoz. Önmagában sem a hivatalos, nyolcórás munka, sem a mellékes nem lett volna elég ahhoz, hogy jól érezzem magam az életemben, de így elég jó kombináció volt.


Ezt természetesen csak úgy tudtam megtenni, hogy a vállalkozás elindításához a szakmám megvolt már (az üzlettársam anyagiakkal szállt be). A trükköm egyszerű: szinte folyamatosan tanulok valamit munka mellett, mert készülök a jövőre. Nem lehet tudni, ez a mostani állásom meddig tart majd, úgyhogy most is látogatok egy tanfolyamot.


Természetesen az, amit egyes is ír, az is járható út.

2019. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!