Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges hogy rejtett...

Lehetséges hogy rejtett számról hivnak állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Volt egy nem fogadott hivásom,sejtem hogy a cégtől hivtak akikhez beadtam az önéletrajzom,viszont rejtett volt a szám igy esélyem nem volt visszahivni.

Elképzelhető hogy igy hivnak?Kicsit meglepődtem.



2019. okt. 3. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elő szokott fordulni. Nem azért, mert direkt rejtegetik a számukat, hanem mert ilyen a technika, amivel dolgoznak. Mondjuk nincs hagyományos telefonvonaluk, csak VoIP-szerverük, az meg úgy van beállítva, hogy nem jelzi ki a hívószámot.
2019. okt. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, velem is előfordult már.
2019. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezt bebuktam sajnos.
2019. okt. 3. 14:07
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg ha tudod, melyik cég az (mert pl csak egy helyre adtad be), keresd meg neten a számuk és hívd fel.
2019. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát könnyen lehet. Nem kéne parázni a rejtett számoktól, mert lehetséges, hogy valakid bajba kerül és a hatóság akar értesíteni. Bármi lehet.
2019. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Előfordulhat!


Rendőrségtől pl.úgy hívták vissza.

2019. okt. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen, simán lehet. Nyugi, ha tetszik nekik az önéletrajzod, akkor újra fognak hívni. Én sose veszem fel a rejtett számos hívásokat és volt olyan, hogy 4 sikertelen megkeresés után írtak egy emailt, hogy ők kerestek és hogy mikor tudnánk beszélni.
2019. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Zuhanyoztam és nem halottam hogy csörög,abból gondolom hogy a cég lehetett mivel új a szám és másnak még nem adtam meg,illetve van még egy lehetőség hogy valaki tévesen hivott,elnyomott egy számot pl.
2019. okt. 3. 14:17
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es legyen igazad,én is ebben bizom,hogyha kellek hivnak majd még.

Ettől még az is jobb lenne ha tudnám hogy okés nem felelek meg,mert most nem tudom mi van.

2019. okt. 3. 14:20
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem még sose hívtak fel elutasítással, ha csörgött a telefon az mindig jó jel volt, elutasításról csak automata emailt kaptam. Ha kellesz nekik, visszahívnak később.
2019. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!