Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt nők, akik férfi...

Vannak itt nők, akik férfi szakmában helyezkedtek el?

Figyelt kérdés
Hogyan fogadtátok el, hogy sokszor nem tudnak titeket komolyan venni, nem tudják elviselni hogy egy nő is lehet jó szakember?

2019. okt. 4. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Jelen!

Elengedem. Meg keményebben dolgozom, hogy bizonyítsak. Most már egyenértékű vagyok a kollégáimmal. De ha netán új helyre megyek, úgyis kezdhetem majd elölről a bizonygatást. Ez van. Pechemre xx lett xy helyett. Már megszoktam, hogy mindig kicsit többet kell teperni, meg a nőiességemet a kukába vágni, nehogy arra koncentráljanak a tudásom helyett. Utóbbi mondjuk nem esett nehezemre.

2019. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyum is megkapta. Es leszarja. Egyik legjobb a szakmaban... dijakkal stb.

Eleve aki nemek szerint osztogat az nem szint... en legalabbis mar igy nevelodtem :DD

2019. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahol en lakom ez termeszetes dolog
2019. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen, burkolónak tanulok. Az osztálytársaim nagyon segítőkèszek és nem néznek ki emiatt. Legtöbbjükkel egészen kijövök, mondjuk felnőtt 35-50 év között férfiak, nem pisisek, azt hiszem én vagyok a legfiatalabb. Ebben akarok majd dolgozni, igaz nem alkalmazottkènt.

/L

2019. okt. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!